Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20170504 Josera 3=4 EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

Brocade


USB-hubid Brocade (16)

Brocade Switch/24Prt 1G w/10G SFP+f UPLI 2 362 €

Tootekood: Brocade ICX6450-24
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Brocade Switch/48Prt 1G w/10G SFP+f UPLI 3 668 €

Tootekood: Brocade ICX6450-48
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Brocade Switch/24Prt 1G w/4x1G SFP f UP 1 143 €

Tootekood: Brocade ICX6430-24
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Brocade Switch POE/24Prt 1G w/4x1G SFP f UP 2 013 €

Tootekood: Brocade ICX6430-24P
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Brocade Switch/ICX7450 48Prt 1GbE POE+3 Mod Slt 4 626 €

Tootekood: Brocade ICX7450-48
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Brocade Switch/24Prt 1GbE switch w/2x1GbE/10GbE 2 323 €

Tootekood: Brocade ICX7250-24-2X10G
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Brocade Switch/24p 1GbE PoE+360W Bundle 2x1GbE 2 802 €

Tootekood: Brocade ICX7250-24P-2X10G
Tellimisel toode: 5 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Brocade Switch/48p 1GbE PoE+720W 8x1GbE SFP+ 4 021 €

Tootekood: Brocade ICX7250-48P
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Brocade Switch/24p 1GbE PoE+360W 8x1GbE SFP+ 2 323 €

Tootekood: Brocade ICX7250-24P
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Brocade 48-port 1 GbE switch koos 8x1GbE SFP+ 2 802 €

Tootekood: Brocade ICX7250-48
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Võrguseadmed Brocade (10)

Brocade 10GBASE-LR SFPP SMF LC Connector 8-Pack 13 217 €

Tootekood: Brocade 10G-SFPP-LR-8
Tellimisel toode: 5 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Brocade Power Cord/RPS2/3/5/9 European version 15.10 €

Tootekood: Brocade PCEURO
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva

Brocade Switch/1000Base-SX SFP Optic MMF LC 477 €

Tootekood: Brocade E1MG-SX-OM
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Brocade Conn/1000BASE-TX SFP Copper RJ-45 305 €

Tootekood: Brocade E1MG-TX
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Brocade NIC/10GBASE-SR SFP+optic LC 300m MMF 885 €

Tootekood: Brocade 10G-SFPP-SR
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Brocade 1000Base-SX SFP optic 8 Pack MMF LC 3 306 €

Tootekood: Brocade E1MG-SX-OM-8
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Brocade NIC/10GBASE-SR SFPP MMF LC Connector 8pk 4 529 €

Tootekood: Brocade 10G-SFPP-SR-8
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Brocade PSU/1000W f ICX6610 PoE SKUs Exhaust 886 €

Tootekood: Brocade RPS16-E
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Brocade 40GBase-LM4 QSFP+1310nm 160m 4 016 €

Tootekood: Brocade 40G-QSFP-LM4
Tellimisel toode: 5 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Brocade FRU SFP SWL 8G 1-PK BR 287 €

Tootekood: Brocade XBR-000163
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Kaablid Brocade (6)

Brocade Direct Attached SFPP Copper 1M 1-Pack 148 €

Tootekood: Brocade 10G-SFPP-TWX-0101
Tellimisel toode: 30+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Brocade Direct Attached SFPP Copper 3M 1-Pack 202 €

Tootekood: Brocade 10G-SFPP-TWX-0301
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Brocade Direct Attached SFPP Copper 5M 1-Pack 242 €

Tootekood: Brocade 10G-SFPP-TWX-0501
Tellimisel toode: 5 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Brocade Toiteplokk/250W f ICX6610 non PoE 450 €

Tootekood: Brocade RPS15-E
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Brocade Direct Attached SFPP Copper/1m 8Pk 955 €

Tootekood: Brocade 10G-SFPP-TWX-0108
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Brocade kaabel/40GE DirectAttach QSFP+to QSFP 1m 450 €

Tootekood: Brocade 40G-QSFP-QSFP-C-0101
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Unsorted Brocade (2)

Brocade Rack Mount Kit/2 Post ICX7750/7450 FRU 90 €

Tootekood: Brocade ICX7000-RMK
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Brocade FRURCK Mount Kit 4 Post 24-32 Depth Rack 389 €

Tootekood: Brocade XBR-R000295
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Jahutus Brocade (1)

Brocade ICX 7450/6610 Exhaust Airflow Fan 233 €

Tootekood: Brocade ICX-FAN10-E
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


 

Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda