Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • GTZ EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE


Muu arvutilisad HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (745)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 4 year 4 hour 24x7 ProLiant MicroServer riistvara tugi 4-Hour 24x7 Onsite HW tugi 4 year 365 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE UR500E
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 3 year 4 hour 24x7 c3000 Enclosure riistvara tugi 4-Hour 24x7 Onsite HW tugi 3 year 966 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE UH311E
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 4 year 4 hour 24x7 ProLiant DL58x riistvara tugi 4-Hour 24x7 Onsite HW tugi 4 year 3 353 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE U8122E
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Arvutiprogrammid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (312)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP iLO Adv 1-Svr incl 1yr TS&U SW 176 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 512485-B21
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP P2000 Array System Remote Snap Software E-LTU P2000 Remote Snap Software 3 725 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE TA808AAE
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP SAS License Key No Media 1 Single Server License for B320i 83 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE BC393A
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP iLO Advanced including 1yr 24x7 Technical tugi ja Updates Electronic License 425 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE E6U59ABE
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Microsoft Windows Server 2012 5 User CAL EMEA Lic 163 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 701606-A21
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP IMC Standard ja Enterprise Additional 50-node QTY E-LTU 2 379 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG749AAE
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Insight Control including 1yr 24x7 TSU Electronic License 558 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C6N28ABE
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP MS WS12 R2 Std ROK E/F/I/G/S SW 723 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 748921-B21
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP integreeritud Lights-Out Essentials including 1yr 24x7 TSU E-LTU 141 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE E6U62ABE
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP IMC Standard Software Platform koos 50-node E-LTU 2 172 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG747AAE
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


Võrguseadmed HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (289)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE X121 J4858C SFP-Transceiver 1x LC 1000Base-SX Port 72 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J4858C
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE X121 J4859C SFP-Transceiver 1x LC 1000Base-LX Port 120 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J4859C
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X132 10G SFP+, 1000Base-T, LC, Full, Wired, Single-mode, 9/125 458 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9151A
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X311, 100 - 240, 50 - 60, 3 - 6, Active, PC/server, hõbedane 413 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9581A
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


sorteerimata HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (201)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE Tape HP ultrium1 200 GB [ 1 pc ] 43.40 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C7971A
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 4mm 170m 36/72GB DAT72 35.80 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C8010A
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Ultrium LTO-2 Kassette C7972A 29.80 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C7972A
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Ultrium LTO-3 Kassette C7973A 31.60 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C7973A
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP DDS-2 8 GB Data Cartridge (120m) DAT/DDS Cartridges, 1.5 x 8 x 5.89, Black 18.90 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C5707A
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE Tape HP LTO4 Utrium 1.6 TB RW | 1pc 33.80 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C7974A
Tellimisel toode: 50+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP StorageWorks 1/8 G2 Tape Autoloader Rack Kit Tape Rack ja Rack Accessories 159 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE AH166A
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP C7980A SDLT Cartridges, 20 - 80 %, 10 - 45 °C, 40 - 80 %, 12.7 mm, 559 m, 44 x 1.1 x 13 mm 88 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C7980A
Tellimisel toode: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Unsorted HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (173)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Q2007A 152 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE Q2007A
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE MSA 2040 SAN 6x600 no SFP Bndl/TVlit 7 640 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE M0T25A
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE MSA 2040 SAS 6x600 Bndl/TVlite M0T27A 7 522 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE M0T27A
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE X121 1G SFP LC SX Transceiver J4858C 93 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J4858C
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE LTO-5 Ultrium 3TB RW Data Cartridge C7975A 41 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C7975A
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE LTO-6 Ultrium 6.25TB MP RW Data Cartridge C7976A 51 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C7976A
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE SV3200 FC 6x900 no SFP Bndl/TVlite Q0F25A 7 289 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE Q0F25A
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE SV3200 10Gb iSCSI 6x900 Bndl/TVlite Q0F23 7 463 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE Q0F23A
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE 3y Nbd D2600 DISK ENC FC SVC 1 256 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE U4XY6E
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Serverid muud HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (148)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP BW906A 496 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE BW906A
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Mini SAS-kaabel extern, 2m 86 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 407339-B21
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 10A C13 Stromkabel 1.83m 35.50 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE AF568A
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 1x4 USB/PS2 KVM Console Switch Workstation KVM Switches, 3090 g, 33.03 x 10.02 x 4.36 mm 291 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE AF611A
Tellimisel toode: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 10000 Rack 1U monitor Utility Shelf Rack Shelving 149 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 253449-B21
Tellimisel toode: 14.12.2016 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 455883-B21, Female, Black 921 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 455883-B21
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP kaks C13 PDU Extension Bars PDU Extension Bars 158 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE AF500A
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Trusted Platform Module Option Kit (TPM) 55 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 488069-B21
Tellimisel toode: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 487655-B21 Belkin Power Cords ja Cables 245 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 487655-B21
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Kõvakettad HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (111)

Kõvaketas HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 300GB 6G SAS SFF, Serial Attached SCSI (SAS), 2.5, 0.3, 10 - 35, 75.7, 15.6 327 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 652564-B21
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Kõvaketas HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 146GB 6G SAS SFF, Serial Attached SCSI (SAS), 2.5, 0.4, 10 - 35, 75.7, 15.6 385 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 652605-B21
Tellimisel toode: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Kõvaketas HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 2,5i 600GB 10Krpm SAS 6Gb/s DP HDD 567 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 581286-B21
Tellimisel toode: 5 tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


Kõvaketas HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 900GB 6G SAS 10K 2.5in DP ENT HDD 556 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 619291-B21
Tellimisel toode: 5 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Kõvaketas HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 450GB 6G SAS SFF, Serial Attached SCSI (SAS), 2.5, 0.3, 10 - 35, 75.7, 15.6 506 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 652572-B21
Tellimisel toode: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Kõvaketas HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 500GB 6G SAS SFF, Serial Attached SCSI (SAS), 2.5, 8.7, 10 - 35, 75.7, 15.6 347 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 652745-B21
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Kõvaketas HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 600GB 6G SAS SFF, Serial Attached SCSI (SAS), 2.5, 0.3, 75.7, 15.6, 118.7 294 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 652583-B21
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


Kõvaketas HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 300GB 6G SAS SFF, Serial Attached SCSI (SAS), 2.5, 2.9, 75.7, 118.7, Black 576 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 652611-B21
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Kõvaketas HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 900GB 6G SAS SFF, Serial Attached SCSI (SAS), 2.5, 3.8, 10 - 35, 75.7, 15.6 476 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 652589-B21
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Kõvaketas HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 1TB 6G SAS SFF, Serial Attached SCSI (SAS), 2.5, 8.7, 10 - 35, 75.7, 15.6 434 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 652749-B21
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Andmete hoidmine HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (40)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 82Q 8Gbit PCI-E FC HBA Dual Port QLE2562 743 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE AJ764A
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP AN975A väline SAS Cable, mini-SAS, mini-SAS, Black 343 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE AN975A
Tellimisel toode: 05.12.2016 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Q2011A 152 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE Q2011A
Tellimisel toode: 09.12.2016 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE Encryption Kit for Autoloader ja MS 2 810 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE AM495A
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 8Gb SW SFP+ 4-pack, SFP+, SW, Multi-mode, 50/125, 62.5/125, 3.3, 0 - 70 427 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C8R23A
Tellimisel toode: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Ultrium 3000 StorageWorks, LTO, 2:1, SAS, Black, Silver, 20 - 80, 10 - 40 1 853 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE QR555AT
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


RAM-mälud HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (34)

Mälu HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 4GB 2Rx8 PC3L-10600E-9 Kit 647907-B21 121 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 647907-B21
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


Mälu HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 672631-B21, DDR3, 1 x 16 359 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 672631-B21
Tellimisel toode: 05.12.2016 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Mälu HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 16GB 2Rx4 PC4-2133P-R Kit 208 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 726719-B21
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


Mälu HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 647901-B21, DDR3, 240-pin DIMM, 1 x 16 208 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 647901-B21
Tellimisel toode: 12.12.2016 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


Mälu HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 647893-B21, DDR3, PC/server, 240-pin DIMM 138 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 647893-B21
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


Mälu HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 647909-B21, DDR3, 1 x 8 210 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 647909-B21
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Mälu HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 32GB SD, Secure Digital High-Capacity (SDHC), UHS, Black, 2.1 174 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 700136-B21
Tellimisel toode: 13.12.2016 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Mälu HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 8GB 1RX4 PC4-2133P-R KIT 257 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 726718-B21
Tellimisel toode: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Mälu HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 8GB DDR3 1600MHz, DDR3, PC/server, 240-pin DIMM 147 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 669324-B21
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


Võrk muud HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (33)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X242 SFP+ SFP+ 3m Direct Attach kaabel Networking SFP+ Direct Attach kaabel 195 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9283B
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X242 SFP+ SFP+ 7m Direct Attach kaabel Networks & Communications: kaabel, 4.5 mm, 462 g 259 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9285B
Tellimisel toode: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X120 1G SFP LC SX Networking SFP ja Mini-GBIC SX Transceivers, 1000 Mbit/s, Wired, 1000Base-SX, LC, SFP 417 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JD118B
Tellimisel toode: 08.12.2016 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X242 SFP+ SFP+ 1m Direct Attach kaabel Networking SFP+ Direct Attach kaabel 113 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9281B
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 1500W PoE+ zl Toiteplokk Networking Switch Power Supplies 857 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9306A
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP A5800/A5500 150W AC Toiteplokk Networking Switch Power Supplies 433 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JD362A
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 24-port SFP v2 zl Module Switch Transceiver moodulid 3 807 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9537A
Tellimisel toode: 09.12.2016 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X120 1G SFP RJ45 T Transceiver Networking SFP ja Mini-GBIC RJ45 Transceivers 350 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JD089B
Tellimisel toode: 05.12.2016 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 1-port Power Injector juhtmevaba Power Supplies 81 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9407B
Tellimisel toode: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X130 SFP+ LC SR Transceiver Networking SFP+ SR Transceivers 1 709 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JD092B
Tellimisel toode: 08.12.2016 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Toiteplokid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (20)

Toiteplokk HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Hot Plug Redundant 460W 178 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 503296-B21
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


Toiteplokk HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP StorageWorks MSL Redundant Upgrade Kit Storage MSL Tape Library Toiteplokk 873 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE AH220A
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Toiteplokk HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 5400R 700W PoE+ zl2 Netzteil 535 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9828A
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


Toiteplokk HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 5500 150WAC , 100 - 240, 50 - 60, +12V, 1U, Network switch, 5500 series 385 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JD362A#ABB
Tellimisel toode: 10.12.2016 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


Toiteplokk HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE Europe - English localization 1 121 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9829A#ABB
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Toiteplokk HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 500W FS Plat Ht Plg Pwr Supply Kit 220 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 720478-B21
Tellimisel toode: 09.12.2016 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


Toiteplokk HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 800W FS Plat Ht Plg Pwr Supply Kit 368 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 720479-B21
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


Protsessorid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (18)

Protsessor HEWLETT PACKARD ENTERPRISE DL380 GEN9 806 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 719051-B21
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Protsessor HEWLETT PACKARD ENTERPRISE ML30 GEN9 E3-1220V5 BASE EU SV 1 096 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 824379-421
Tellimisel toode: 15.12.2016 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Protsessor HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP DL380 GEN9 SYS 152 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 768900-B21
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Protsessor HEWLETT PACKARD ENTERPRISE DL360 GEN9 1 138 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 755384-B21
Tellimisel toode: 15.12.2016 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Protsessor HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE ML350 Gen9 E5-2620v3 Kit 839 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 726658-B21
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Protsessor HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 9.5MM SATA 119 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 726536-B21
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Protsessor HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP DL380 GEN9 2SFF BAY KIT 210 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 724864-B21
Tellimisel toode: 13.12.2016 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Protsessor HEWLETT PACKARD ENTERPRISE DL360 GEN9 806 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 755382-B21
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Protsessor HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE DL160 Gen9 E5-2630v3 Kit 1 169 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 733937-B21
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Audio ja video lisad HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (14)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP AJ836A Fibre Channel Cables 114 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE AJ836A
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X242 SFP+ SFP+ 3m Direct Attach kaabel Networking SFP+ Direct Attach kaabel 193 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9283B
Tellimisel toode: 30+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X242 SFP+ SFP+ 1m Direct Attach kaabel Networking SFP+ Direct Attach kaabel 139 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9281B
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m, LC, LC, Male/Male, PVC 136 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE QK734A
Tellimisel toode: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X240 40G QSFP+/QSFP+ 3m, SFP+, SFP+, Male/Male, Black 498 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG327A
Tellimisel toode: 08.12.2016 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X240 10G SFP+ 7m DAC, SFP+, SFP+, Male/Male 279 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JC784C
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X240 JD095C SFP+ Direct Attach kaabel SFP+ Stecker auf SFP+ Stecker 0.65 m 146 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JD095C
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X240 10G SFP+ 3m DAC, SFP+, SFP+, Male/Male, UTP 245 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JD097C
Tellimisel toode: 05.12.2016 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


USB-hubid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (12)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 5900AF-48XG-4QSFP+ Switch, 10 - 90, 439.9 x 659.9 x 43.7 19 674 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JC772A
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 5130-48G-PoE+-4SFP+ EI Swch 4 849 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG937A#ABB
Tellimisel toode: 09.12.2016 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE Net Protector RepDV 2k User 1yr E-LT 5 421 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JL007AAE
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE Net Protector RepDV 4k User 1yr E-LT 7 222 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JL008AAE
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE Net Protector RepDV 250 1yr E-LTU 1 128 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JL005AAE
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE CS/HPE 3800-24G-2XG Switch 3 211 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9585A#ABB?BADBOX
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE CS/HPE 2530-8-PoE/Switch 560 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9780A#ABB?BADBOX
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE Aruba 2930F 24G 4SFP+Switch 2 571 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JL253A#ABB
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE Aruba 2930F 48G 4SFP+Switch 3 783 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JL254A#ABB
Tellimisel toode: 5 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE ProCurve 1420-5G Switch 54 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JH327A#ABB
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Serveride lisad HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (9)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 81Q PCIe Fibre Channel Host Bus adapter PCIe 8Gb Host Bus adapter, 6.35 x 22.86 x 30.48 1 246 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE AK344A
Tellimisel toode: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Tower to Rack Conversion Tray universaalne Kit ProLiant Server Tower to Rack Conversion Kits 351 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 417705-B21
Tellimisel toode: 27.12.2016 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 1U kaabel Management Arm for Easy Install Rail Kit 55 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 734811-B21
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE SMART ARRAY P441/4G 1 049 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 726825-B21
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 4y6hCTR ProCare AdvSVCMdVmWvSpr Pf Svc 4 723 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE U2K05E
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 5y6hCTR ProCare AdvSVCMdVmWvSpr Pf Svc 5 756 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE U2K06E
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 3y6hCTR ProCare AdvSVCMdVmWvSpr Pf Svc 3 643 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE U2K04E
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE LPE1605 16GB FC HBA 1 368 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 718203-B21
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 8GB 2Rx8 PC4-2133P-R Kit 167 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 759934-B21
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


Jahutus HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (7)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 58x0AF Front (port side) to Back (power side) Airflow Fan Tray 173 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JC683A
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 58x0AF Back (power side) to Front (port side) Airflow Fan Tray 173 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JC682A
Tellimisel toode: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 5920AF-24XG Front (port-side) to Back (power-side) Airflow Fan Tray, Fan, 5920AF-24XG Switch, 40 x 40 x 28 246 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG298A
Tellimisel toode: 05.12.2016 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X712 Back (power side) to Front (port side) Airflow High Volume Fan Tray 339 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG553A
Tellimisel toode: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X711 Front (port side) to Back (power side) Airflow High Volume Fan Tray 339 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG552A
Tellimisel toode: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE ML350 GEN9 152 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 725878-B21
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE CS/HPE ML350 Gen9 Redundant Fan Kit 113 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 725878-B21?BADBOX
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


UPSid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (6)

UPS HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Network Module Mini-slot Kit UPS Network Management Card 283 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE AF465A
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


UPS HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP T750 G4 INTL 222 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J2P88A
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


UPS HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP R/T3000 G4 HV INTL 1 853 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J2R04A
Tellimisel toode: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


UPS HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE T1500 G4 INTL 651 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J2P90A
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


UPS HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP T1000 G4 INTL 314 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J2P89A
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


UPS HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE T1000 G4 INTL 519 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J2P89A
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Kontrollerid ja laiendusekaardid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (5)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE SMART ARRAY P440AR/2G 559 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 726736-B21
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE SMART ARRAY P440/4G 1 049 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 726821-B21
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE SMART ARRAY P840/4G 1 444 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 726897-B21
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP SMART ARRAY P244BR 664 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 749680-B21
Tellimisel toode: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE FLEXFABRIC 20GB 2P 921 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 700763-B21
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Arvutid ja serverid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (4)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE ProLiant ML150 Gen9 E5-2609 5U LFF Tower, 1TB HDD, 8GB DDR, DVD-RW, B140i, 1x550W non/RPS 3-1-1W 1 463 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 780851-425
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE BL460c Gen9 E5-2670v3 2P 128GB Svr 12 909 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 727031-B21
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE BL460c Gen9 E5-2640v3 1P 32GB Svr 5 192 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 727028-B21
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE BL460c Gen9 E5-2650v3 1P 32GB Svr 5 492 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 727029-B21
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Kaablid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (2)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X244 XFP SFP+ 5m Direct Attach kaabel Networking SFP+ ja XFP Direct Attach kaabel 1 129 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9302A
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Graphic Card Power kaabel Kit 85 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 728539-B21
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


CD-, DVD-, BD-ROM HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (2)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 12.7mm Slim SATA DVD RW JackBlack, Black, Tray, DVD-RW, Serial ATA, 100.8, 198.3 156 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 652235-B21
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 9.5mm SATA DVD RW JackBlack, Black, Tray, DVD-RW, Serial ATA, 100.8, 198.3 171 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 652241-B21
Tellimisel toode: 15.12.2016 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Flash mälud HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (2)

Mälukaart HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 8GB microSD Enterprise põhiliste Flash Media Kit 99 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 726116-B21
Tellimisel toode: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Mälukaart HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 8GB USB EM FLASH MEDIA KIT 93 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 737953-B21
Tellimisel toode: 12.12.2016 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Videokaardid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (1)

Videokaart HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE NVIDIA Quadro M4000 GPU Module 1 432 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE M9X58A
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Võrgukaardid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (1)

Võrgukaart HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP FlexFabric 20Gb 2P 630M Adptr 1 040 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 700076-B21
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


Printeride ja skänneride lisad HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (1)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE 16GB 2RX4 PC4-2400T-R KIT 188 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 836220-B21
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


 

Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda