Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE


Muud arvutilisad HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (757)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 4 year 4 hour 24x7 ProLiant MicroServer riistvara tugi 4-Hour 24x7 Onsite HW tugi 4 year 377 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE UR500E
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 3 year 4 hour 24x7 c3000 Enclosure riistvara tugi 4-Hour 24x7 Onsite HW tugi 3 year 989 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE UH311E
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 4 year 4 hour 24x7 ProLiant DL58x riistvara tugi 4-Hour 24x7 Onsite HW tugi 4 year 3 420 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE U8122E
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Arvutiprogrammid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (386)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP iLO Adv 1-Svr incl 1yr TS&U SW 186 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 512485-B21
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP integreeritud Lights-Out Essentials including 1yr 24x7 TSU E-LTU 141 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE E6U62ABE
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP P2000 Array System Remote Snap Software E-LTU P2000 Remote Snap Software 2 313 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE TA808AAE
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP SAS License Key No Media 1 Single Server License for B320i 131 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE BC393A
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP iLO Advanced including 1yr 24x7 Technical tugi ja Updates Electronic License 321 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE E6U59ABE
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Microsoft Windows Server 2012 5 User CAL EMEA Lic 211 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 701606-A21
Tellimisel toode: 50+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP IMC Standard ja Enterprise Additional 50-node QTY E-LTU 2 379 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG749AAE
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Insight Control including 1yr 24x7 TSU Electronic License 558 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C6N28ABE
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP MS WS12 R2 Std ROK E/F/I/G/S SW 765 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 748921-B21
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP IMC Standard Software Platform koos 50-node E-LTU 2 472 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG747AAE
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


Võrguseadmed HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (312)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 1920-24G-POE+ (180W) SWITCH 459 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG925A
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE OfficeConnect 1920-8G-PoE+ (180 W) Switch 378 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG922A#ABB
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE X121 J4858C SFP-Transceiver 1x LC 1000Base-SX Port 74 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J4858C
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE X121 J4859C SFP-Transceiver 1x LC 1000Base-LX Port 129 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J4859C
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X132 10G SFP+ LC SR, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Multi-mode, 0.6, 0 - 70 237 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9150A
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X132 10G SFP+, 1000Base-T, LC, Full, Wired, Single-mode, 9/125 408 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9151A
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X311, 100 - 240, 50 - 60, 3 - 6, Active, PC/server, hõbedane 420 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9581A
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X130 LC SR XFP Transceiver Networking XFP SR Transceivers 1 901 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JD117B
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


sorteerimata HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (196)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE Tape HP ultrium2 400 GB [ 1 pc ] 24.90 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C7972A
Tellimisel toode: 50+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE Tape HP ultrium 3 800GB RW [ 1 pc ] 33 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C7973A
Tellimisel toode: 50+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP LTO-6 Ultrium 6.25TB MP RW Data Tape 34.80 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C7976A
Tellimisel toode: 50+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE Tape HP LTO4 Utrium 1.6 TB RW | 1pc 28.10 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C7974A
Tellimisel toode: 50+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP StorageWorks 1/8 G2 Tape Autoloader Rack Kit Tape Rack ja Rack Accessories 121 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE AH166A
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP C7980A SDLT Cartridges, 20 - 80 %, 10 - 45 °C, 40 - 80 %, 12.7 mm, 559 m, 44 x 1.1 x 13 mm 102 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C7980A
Tellimisel toode: 5 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP C7973W LTO Ultrium Cartridges, 11.3 x 2.79 x 11.1, Gold 63 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C7973W
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 1x4 KVM Console 6ft USB Cable Console Switches Cables & valikud, Black, DVI, D-Sub + 2 x USB 31.50 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE AF613A
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Unsorted HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (174)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Q2007A 154 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE Q2007A
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP LTO4 Ultrium Read/Write Bar Code Label Pack Bar Code kleepsud, 28.45 x 0.51 x 22.61 mm, 110 g 154 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE Q2009A
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE MSA 2040 SAN 6x600 no SFP Bndl/TVlit 7 786 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE M0T25A
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE MSA 2040 SAS 6x600 Bndl/TVlite 8 058 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE M0T27A
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE X121 1G SFP LC SX Transceiver J4858C 129 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J4858C
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE SV3200 FC 6X900 NO SFPBNDL/TVL 7 435 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE Q0F25A
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE Internal tape drive StoreEver LTO Ultrium-6 6250 media koos 5 LTO-6/TVlite C8S42AT 2 507 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C8S42AT
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE 3y Nbd D2600 DISK ENC FC SVC 1 284 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE U4XY6E
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE 1y PW 24x7 P4000 2Node NAS 2 455 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE U2PM7PE
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE MSA 2040 SAS 6x900 Bndl/TVlite 7 813 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE M0T28A
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Serverid ja muud HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (156)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP BW906A 380 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE BW906A
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP BW963A, 0.14 50 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE BW963A
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP IEC320-C14 to C13 (10A/10ft/3.0m) PDU kaabel PDU kaabel Kits 18.80 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 142257-003
Tellimisel toode: 07.07.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 407339-B21 väline SAS kaabel, 1 x 26-pin SFF-8088, 1 x 26-pin SFF-8088 77 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 407339-B21
Tellimisel toode: 04.07.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP BLc7000 Enclosure HP Single Active Cool Fan Option Kit BladeSystem c-Class Cooling Fans 220 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 412140-B21
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 1.83m 10A C13 EU Power Cord ProLiant Server Power Cord/Cables, 1360 g, 26.67 x 40.64 x 7.62 mm 29.90 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE AF568A
Tellimisel toode: 07.07.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 1x4 USB/PS2 KVM Console Switch Workstation KVM Switches, 3090 g, 33.03 x 10.02 x 4.36 mm 223 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE AF611A
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 455883-B21, Female, Black 938 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 455883-B21
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP AE470A väline SAS kaabel, 1 x 26-pin SFF-8088, 1 x 26-pin SFF-8088, 450 g 88 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE AE470A
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP kaks C13 PDU Extension Bars PDU Extension Bars 161 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE AF500A
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Andmete hoidmine HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (88)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 300GB 6G SAS SFF, Serial Attached SCSI (SAS), 2.5, 0.3, 10 - 35, 75.7, 15.6 246 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 652564-B21
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 146GB 6G SAS SFF, Serial Attached SCSI (SAS), 2.5, 0.4, 10 - 35, 75.7, 15.6 259 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 652605-B21
Tellimisel toode: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP AN975A väline SAS Cable, mini-SAS, mini-SAS, Black 246 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE AN975A
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP StorageWorks 1/8 G2 Right Magazine Kit Autoloader Magazines 192 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE AH167A
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE Encryption Kit for Autoloader ja MS 2 867 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE AM495A
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 450GB 6G SAS SFF, Serial Attached SCSI (SAS), 2.5, 0.3, 10 - 35, 75.7, 15.6 539 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 652572-B21
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 500GB 6G SAS SFF, Serial Attached SCSI (SAS), 2.5, 8.7, 10 - 35, 75.7, 15.6 377 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 652745-B21
Tellimisel toode: 50+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Kõvakettad HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (59)

Kõvaketas HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 900GB 6G SAS 10K 2.5in DP ENT HDD 556 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 619291-B21
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Kõvaketas HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 400GB 6G SATA SFF, Serial ATA III, SLC, 2.5 3 496 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 691866-B21
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Kõvaketas HEWLETT PACKARD ENTERPRISE MSA 300G 12G SAS 15K 25 ENT HD 258 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9F40A
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Kõvaketas HEWLETT PACKARD ENTERPRISE MSA 600G 12G SAS 15K 25 ENT HD 374 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9F42A
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Kõvaketas HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP MSA 600GB 12G SAS 10K 2.5IN 247 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9F46A
Tellimisel toode: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Kõvaketas HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP MSA 900GB 12G SAS 10K 318 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9F47A
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Kõvaketas HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 600GB 12G SAS 10K 2.5IN SC 284 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 781516-B21
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Kõvaketas HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 1TB 12G SAS 7.2K 2.5IN 512E 304 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 765464-B21
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Kõvaketas HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 1TB 6G SATA 7.2K 2.5IN 512E 329 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 765453-B21
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrk ja muud HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (38)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X242 SFP+ SFP+ 3m Direct Attach kaabel Networking SFP+ Direct Attach kaabel 148 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9283B
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X242 SFP+ SFP+ 7m Direct Attach kaabel Networks & Communications: kaabel, 4.5 mm, 462 g 200 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9285B
Tellimisel toode: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X242 SFP+ SFP+ 1m Direct Attach kaabel Networking SFP+ Direct Attach kaabel 105 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9281B
Tellimisel toode: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 24-port SFP v2 zl Module Switch Transceiver moodulid 3 877 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9537A
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X120 1G SFP RJ45 T Transceiver Networking SFP ja Mini-GBIC RJ45 Transceivers 357 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JD089B
Tellimisel toode: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X130 SFP+ LC SR Transceiver Networking SFP+ SR Transceivers 1 741 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JD092B
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE ETHERNET 10G 2-PORT 546SFP+ADP 470 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 779793-B21
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 1y PW Nbd 8/8 ja 8/24 Swtch FC SVC 323 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE U2KQ0PE
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE ARUBA 3810M 4-PORT STACKING MO 1 096 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JL084A
Tellimisel toode: 27.06.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Protsessorid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (27)

Protsessor HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE DL380 Gen9 E5-2620v3 Kit 886 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 719051-B21
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Protsessor HEWLETT PACKARD ENTERPRISE ML30 GEN9 E3-1240V5 PERF EU SV 1 415 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 830893-421
Tellimisel toode: 03.07.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Protsessor HEWLETT PACKARD ENTERPRISE ML30 GEN9 E3-1220V5 BASE EU SV 955 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 824379-421
Tellimisel toode: 27.07.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Protsessor HEWLETT PACKARD ENTERPRISE DL380 GEN9 E5-2620V4 1P 16G SV 3 524 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 826682-B21
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Protsessor HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP DL380 GEN9 SYS 103 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 768900-B21
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Protsessor HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE DL360 Gen9 E5-2630v3 Kit 1 242 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 755384-B21
Tellimisel toode: 40+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Protsessor HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE ML350 Gen9 E5-2620v3 Kit 886 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 726658-B21
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Protsessor HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE DL380 Gen9 3LFF Rear SAS/SATA Kit 256 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 768856-B21
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Protsessor HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP DL380 GEN9 2SFF BAY KIT 112 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 724864-B21
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


RAM-mälud HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (20)

Mälu HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 672631-B21, DDR3, 1 x 16 233 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 672631-B21
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Mälu HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 16GB 2Rx4 PC3-14900R-13 Kit 216 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 708641-B21
Tellimisel toode: 28.06.2017 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


Mälu HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 16GB 2Rx4 PC4-2133P-R Kit 355 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 726719-B21
Tellimisel toode: 11.07.2017 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


Mälu HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 647901-B21, DDR3, 240-pin DIMM, 1 x 16 214 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 647901-B21
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Mälu HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 647893-B21, DDR3, PC/server, 240-pin DIMM 141 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 647893-B21
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


Mälu HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 8GB 1RX4 PC4-2133P-R KIT 210 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 726718-B21
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Mälu HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 8GB DDR3 1600MHz, DDR3, PC/server, 240-pin DIMM 140 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 669324-B21
Tellimisel toode: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Mälu HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 4GB DDR3 1600MHz, DDR3, PC/server, 240-pin DIMM 138 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 669322-B21
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Mälu HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 32GB microSD, Micro Secure Digital High-Capacity (MicroSDHC), UHS, Black 137 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 700139-B21
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


USB-hubid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (19)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 5900AF-48XG-4QSFP+ Switch, 10 - 90, 439.9 x 659.9 x 43.7 9 904 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JC772A
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 5900AF-48XGT-4QSFP+ Switch 9 904 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG336A
Tellimisel toode: 05.07.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE 5130-24G-4SFP+EI Switch 3 262 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG932A#ABB
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE Net Protector RepDV 2k User 1yr E-LT 5 526 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JL007AAE
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE Net Protector RepDV 4k User 1yr E-LT 7 360 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JL008AAE
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE Net Protector RepDV 250 1yr E-LTU 1 154 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JL005AAE
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE CS/HPE 3800-24G-2XG Switch 3 371 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9585A#ABB?BADBOX
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE 5130-24G-SFP-4SFP+EI Switch 4 096 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG933A
Tellimisel toode: 50+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE CS/HPE 2530-8-PoE/Switch 592 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9780A#ABB?BADBOX
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE Aruba 2930F 24G 4SFP+Switch 2 623 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JL253A#ABB
Tellimisel toode: 5 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Toiteplokid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (17)

Toiteplokk HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Hot Plug Redundant 460W 175 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 503296-B21
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


Toiteplokk HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP StorageWorks MSL Redundant Upgrade Kit Storage MSL Tape Library Toiteplokk 642 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE AH220A
Tellimisel toode: 05.07.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Toiteplokk HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 5400R 700W PoE+ zl2 Netzteil 521 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9828A
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


Toiteplokk HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE Europe - English localization 1 150 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9829A#ABB
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Toiteplokk HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X362 720W AC PoE 784 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG544A#ABB
Tellimisel toode: 30.06.2017 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


Toiteplokk HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 720478-B21 Netzteil 500 Watt 160 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 720478-B21
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


Toiteplokk HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 800W FS Plat Ht Plg Pwr Supply Kit 257 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 720479-B21
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


Toiteplokk HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE X351 150W AC 460 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG745A#ABB
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Audio ja video lisad HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (14)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP AJ836A Fibre Channel Cables 68 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE AJ836A
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X242 SFP+ SFP+ 3m Direct Attach kaabel Networking SFP+ Direct Attach kaabel 200 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9283B
Tellimisel toode: 40+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X242 SFP+ SFP+ 1m Direct Attach kaabel Networking SFP+ Direct Attach kaabel 146 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9281B
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m, LC, LC, Male/Male, PVC 80 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE QK734A
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X240 40G QSFP+/QSFP+ 3m, SFP+, SFP+, Male/Male, Black 193 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG327A
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X240 10G SFP+ 7m DAC, SFP+, SFP+, Male/Male 217 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JC784C
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X240 10G SFP+ 0.65m DAC, 0.65, SFP+, SFP+ 67 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JD095C
Tellimisel toode: 27.06.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X240 10G SFP+ 3m DAC, SFP+, SFP+, Male/Male, UTP 95 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JD097C
Tellimisel toode: 27.06.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Serverite lisad HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (10)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 81Q PCIe Fibre Channel Host Bus adapter PCIe 8Gb Host Bus adapter, 6.35 x 22.86 x 30.48 782 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE AK344A
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE SMART ARRAY P441/4G 634 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 726825-B21
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 12GB DL380 GEN9 523 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 727250-B21
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE H241 12Gb 2-ports ExtSmart HBA 236 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 726911-B21
Tellimisel toode: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE H240 12Gb 2-ports IntSmart HBA 236 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 726907-B21
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 4y6hCTR ProCare AdvSVCMdVmWvSpr Pf Svc 4 896 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE U2K05E
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 5y6hCTR ProCare AdvSVCMdVmWvSpr Pf Svc 5 967 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE U2K06E
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 3y6hCTR ProCare AdvSVCMdVmWvSpr Pf Svc 3 776 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE U2K04E
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Rack kaabel Management Kit Rack kaabel Management Kits 237 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE AF099A
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE LPE1605 16GB FC HBA 979 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 718203-B21
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Kontrollerid ja laiendusekaardid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (6)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE SMART ARRAY P440AR/2G 585 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 726736-B21
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE SMART ARRAY P440/4G 646 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 726821-B21
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE SMART ARRAY P840/4G 824 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 726897-B21
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE FLEXFABRIC 20GB 2P 1 328 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 700767-B21
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE FLEXFABRIC 20GB 2P 938 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 700763-B21
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE SMART ARRAY P440/2G CONTROLLER 507 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 820834-B21
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Jahutus HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (6)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 58x0AF Front (port side) to Back (power side) Airflow Fan Tray 82 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JC683A
Tellimisel toode: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 58x0AF Back (power side) to Front (port side) Airflow Fan Tray 88 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JC682A
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X712 Back (power side) to Front (port side) Airflow High Volume Fan Tray 132 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG553A
Tellimisel toode: 27.06.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X711 Front (port side) to Back (power side) Airflow High Volume Fan Tray 132 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG552A
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE ML350 GEN9 96 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 725878-B21
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE CS/HPE ML350 Gen9 Redundant Fan Kit 123 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 725878-B21?BADBOX
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


UPSid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (4)

UPS HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Network Module Mini-slot Kit UPS Network Management Card 217 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE AF465A
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


UPS HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP R/T3000 G4 HV INTL 1 244 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J2R04A
Tellimisel toode: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


UPS HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE T1500 G4 INTL 668 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J2P90A
Tellimisel toode: 5 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


UPS HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE T1000 G4 INTL 535 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J2P89A
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Kaablid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (3)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 3.6m 16A C19 Power Cord ProLiant Server Power Cord/Cables, 1360 g, 26.67 x 40.64 x 7.62 mm 43.90 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE AF581A
Tellimisel toode: 05.07.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X244 XFP SFP+ 5m Direct Attach kaabel Networking SFP+ ja XFP Direct Attach kaabel 1 181 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9302A
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Graphic Card Power kaabel Kit 92 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 728539-B21
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Arvutid ja serverid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (2)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE BL460c Gen9 E5-2670v3 2P 128GB Svr 13 153 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 727031-B21
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE BL460c Gen9 E5-2640v3 1P 32GB Svr 5 293 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 727028-B21
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


Printerite ja skännerite lisad HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (2)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE 16GB 2RX4 PC4-2400T-R KIT 346 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 836220-B21
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE 64GB 4RX4 PC4-2400T-L KIT 2 173 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 805358-B21
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CD-, DVD-, BD-ROM HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (2)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 12.7mm Slim SATA DVD RW JackBlack, Black, Tray, DVD-RW, Serial ATA, 100.8, 198.3 92 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 652235-B21
Tellimisel toode: 07.07.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 9.5MM SATA 96 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 726537-B21
Tellimisel toode: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Flash mälud HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (2)

Mälukaart HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 8GB microSD Enterprise põhiliste Flash Media Kit 63 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 726116-B21
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Mälukaart HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 8GB USB EM FLASH MEDIA KIT 61 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 737953-B21
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrgukaardid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (1)

Võrgukaart HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP FlexFabric 20Gb 2P 630M Adptr 1 040 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 700076-B21
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


 

Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda