Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 180522 Beurer -25 EST
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE


Arvutiprogrammid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (350)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 512485-B21 iLO Advanced Pack Software, 1 user(s), 450 g 343 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 512485-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP iLO Advanced including 1yr 24x7 Technical tugi ja Updates Electronic License 319 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE E6U59ABE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP IMC Standard ja Enterprise Additional 50-node QTY E-LTU 2 313 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG749AAE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP ONEVIEW INCL 3YR 694 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE E5Y34A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP IMC Standard Software Platform koos 50-node E-LTU 3 082 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG747AAE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP VMw vSph EssPlus Kit 6P 1yr E-LTU 4 239 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE F6M48AAE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP StoreOnce 4200/4500 Catalyst E-LTU 3 361 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE BB888AAE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP IMC User Access Manager Software Module koos 50-user E-LTU 2 313 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG752AAE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP integreeritud Lights-Out Essentials including 3yr 24x7 TSU E-LTU 102 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE E6U61ABE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


Võrguseadmed HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (166)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X130 LC SR XFP Transceiver Networking XFP SR Transceivers 1 247 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JD117B
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP J9550A Gig-T v2 zl 24port Erweiterungsmodul für zl-Switches der Serien E5400/E8200 839 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9550A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 24-port Gig-T PoE+ v2 zl Module Switch Gigabit Copper moodulid, 980 g, 0 - 55 °C, -40 - 70 °C, 26.16 x 20.65 x 4.45 mm 3 441 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9534A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20.09.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 8-port 10-GbE SFP+ v2 zl, 10 Gbit/s, 261.62 x 206.5 x 44.45 mm, 950 g, 0 - 40 °C 4 773 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9538A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20.09.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP E-MSM31x ja E-MSM32x Toiteplokk juhtmevaba Power Supplies, 9.4 x 3.8 x 3 mm, 400 g, 0 - 40 °C, -20 - 80 °C 23.60 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9405B
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30.08.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X120 1G SFP LC SX, SFP, LC, SX, 55.12, 15.24, 11.68 155 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JD118B
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 24-port Gig-T v2 zl Module Switch Gigabit Copper moodulid, 980 g, 0 - 55 °C, -40 - 70 °C, 26.16 x 20.65 x 4.45 mm 3 189 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9550A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X110 100M SFP LC FX Networking SFP ja Mini-GBIC FX Transceivers, 100 Mbit/s, Wired, 100Base-FX, LC, SFP 260 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JD102B
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Serverid ja muud HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (96)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 1x4 USB/PS2 KVM Console Switch Workstation KVM Switches, 3090 g, 33.03 x 10.02 x 4.36 mm 288 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE AF611A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 10000 Rack 1U monitor Utility Shelf Rack Shelving 111 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 253449-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 31.08.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 455883-B21, Female, must 747 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 455883-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 100kg Sliding Shelf 100kg Sliding Shelf 243 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 234672-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 168233-B21 Rack Mounting valikud, 95 x 241 x 197 mm, hõbedane 30.50 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 168233-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP IEC C13-C14 kaabel Option Kit PDU kaabel Kits 18.40 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 142257-B28
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m, LC, LC, Male/Male, PVC 63 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE QK733A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP QK724A, SFP+, REACH 268 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE QK724A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 2U SMALL FORM FACTOR EASY 118 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 733660-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP ML350 Gen9 T/R Conversion Kit 296 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 726567-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


Võrk ja muud HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (41)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X120 1G SFP LC SX Networking SFP ja Mini-GBIC SX Transceivers, 1000 Mbit/s, Wired, 1000Base-SX, LC, SFP 413 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JD118B
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X120 1G SFP RJ45 T Transceiver Networking SFP ja Mini-GBIC RJ45 Transceivers 347 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JD089B
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X130 SFP+ LC SR Transceiver Networking SFP+ SR Transceivers 785 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JD092B
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE ETHERNET 10G 2-PORT 546SFP+ADP 791 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 779793-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 5130/5510 10GBE SFP+ 2P MODULE 1 568 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JH157A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30.08.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE ARUBA 3810M 4-PORT STACKING MO 1 066 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JL084A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30.08.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE ARUBA X371 12VDC 250W 216 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JL085A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE ARUBA X372 54VDC 680W 315 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JL086A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE ARUBA 3810M 4SFP+ MODULE 772 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JL083A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE ARUBA X372 54VDC 1050W 462 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JL087A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30.08.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Andmete hoidmine HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (38)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 500GB 6G SAS SFF, Serial Attached SCSI (SAS), 2.5, 8.7, 10 - 35, 75.7, 15.6 318 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 652745-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP LTO5 Ultrium 3000 SAS StorageWorks, LTO, 2:1, Black 2 078 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE EH957B
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 21.08.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP StoreEver 1/8 G2 LTO-6 Ultrium 6250 SAS Tape Autoloader, Serial Attached SCSI (SAS), LTO-6, 2.5:1, 1.4, 1U, 480 x 806 x 44 5 628 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C0H18A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30.08.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP StoreEver MSL LTO-6 Ultrium 6250 SAS Drive Upgrade Kit 4 284 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C0H27A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 23.08.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE MSA 1040 2PRT 1G ISCSI 6 574 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE E7W01A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP StoreEver MSL6480 CV-TL E-LTU 1 165 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE TC444AAE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 300GB 12G SAS 15K 3.5IN 596 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 737261-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 1TB 6G SATA 3.5IN NHP 140 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 801882-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP MSL LTO-5 Ultrium 3000 SAS Drive Upgrade Kit 3 386 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE BL540B
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30.08.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Kõvakettad HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (36)

Kõvaketas HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Q2042A 500GB RDX Disk Cartridge 118 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE Q2042A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


Kõvaketas HEWLETT PACKARD ENTERPRISE MSA 300G 12G SAS 15K 25 ENT HD 346 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9F40A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Kõvaketas HEWLETT PACKARD ENTERPRISE MSA 600G 12G SAS 15K 25 ENT HD 502 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9F42A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Kõvaketas HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP MSA 600GB 12G SAS 10K 2.5IN 346 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9F46A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Kõvaketas HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 1TB 12G SAS 7.2K 2.5IN 512E 294 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 765464-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Kõvaketas HEWLETT PACKARD ENTERPRISE MSA 1TB 12G SAS 7.2K 2.5IN 374 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9F50A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Kõvaketas HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 1TB 6G SATA 7.2K 3.5IN NHP 80 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 843266-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Kõvaketas HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 300GB 12G SAS 15K 2.5in SC ENT HDD 759208-B21 566 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 759208-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


Kõvaketas HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 4 TB SATA 7.2K LFF DS HDD 872491-B21 342 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 872491-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


Kõvaketas HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 1.2TB SAS 12G Enterprise 10K SFF (2.5in) SC 3yr Wty Digitally Signed Firmware HDD 872479-B21 299 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 872479-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


sorteerimata HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (35)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE Tape HP ultrium2 400 GB [ 1 pc ] 23.40 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C7972A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Ultrium LTO-3 Kassette C7973A 28.60 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C7973A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP LTO-6 Ultrium 6.25TB MP RW Data Tape 32.90 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C7976A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE Tape HP LTO4 Utrium 1.6 TB RW | 1pc 28.10 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C7974A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP C7974AN Non-custom Labeled Tapes, 10 - 80 %, 16 - 32 °C, 820 m, 27.31 x 15.24 x 33.02 mm, 6200 g, roheline 893 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C7974AN
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP LTO-5 Ultrium 3TB WORM Data Cartridge LTO Ultrium Cartridges, 846 m, 11.3 x 2.79 x 11.1 mm, 270 g, Blue 43.20 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C7975W
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP C7975AN Non-custom Labeled Tapes, 10 - 80 %, 846 m, 27.31 x 15.24 x 33.02 mm, 6200 g, Blue 671 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C7975AN
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Ultrium LTO-4 Kassetten C7974AH 20 Stück 635 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C7974AH
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


Unsorted HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (17)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Q2007A 156 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE Q2007A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP LTO4 Ultrium Read/Write Bar Code Label Pack Bar Code kleepsud, 28.45 x 0.51 x 22.61 mm, 110 g 156 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE Q2009A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE LTO-5 Ultrium 3 TB rewritable C7975A 38 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C7975A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE LTO-6 Ultrium 6.25TB MP RW Data Cartridge C7976A 38.10 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C7976A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE X142 40G QSFP+MPO SR4 TSCV 1 677 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JH231A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE X242 40G QSFP+ QSFP+3M DAC CBL 244 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JH235A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30.08.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE X142 40G QSFP+LC LR4 SM TSCV 8 546 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JH232A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30.08.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE ARUBA 7205 RW CONTROLLER 11 834 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JW735A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 12.09.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE ARUBA 7220 RW CONTROLLER 23 342 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JW751A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 27.08.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE X240 10G SFP+ SFP+ 0.65M DAC 187 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JH693A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30.08.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Võrgutarvukud HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (11)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 8/8 ja 8/24 SAN SWITCH 8PT 3 061 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE T5518AAE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE PC-AC-EC CONT EURO AC 8.10 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JW118A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE ARUBA AP-270-MNT-ADP 228 OTDR 50 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JW056A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE ARUBA ANT-CBL-2 2M OUTDOOR RF 45.40 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JW069A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE ARUBA SFP+ DIRECT ATTACH 1M 159 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JW101A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30.08.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE ARUBA PD-9001GO-DC GE/802.3AT 650 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JW630A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE ARUBA PD-9501G-AC 1P GE 231 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JW628A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE ARUBA PD-3501G-AC 1P GE 55 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JW627A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30.08.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE ARUBA AP-AC-12V30B 12V 30W 33.40 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JX990A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30.08.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE ARUBA SFP+ DIRECT ATTACH 3M 187 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JW102A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Serverite lisad HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (7)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE SMART ARRAY P441/4G 1 042 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 726825-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 23.08.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 12GB DL380 GEN9 386 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 727250-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE H241 12Gb 2-ports ExtSmart HBA 191 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 726911-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE H240 12Gb 2-ports IntSmart HBA 212 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 726907-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 28.08.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 4y6hCTR ProCare AdvSVCMdVmWvSpr Pf Svc 4 267 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE U2K05E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 5y6hCTR ProCare AdvSVCMdVmWvSpr Pf Svc 5 200 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE U2K06E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 3y6hCTR ProCare AdvSVCMdVmWvSpr Pf Svc 3 290 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE U2K04E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


Jahutus HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (7)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 58x0AF Front (port side) to Back (power side) Airflow Fan Tray 81 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JC683A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 58x0AF Back (power side) to Front (port side) Airflow Fan Tray 81 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JC682A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X712 Back (power side) to Front (port side) Airflow High Volume Fan Tray 160 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG553A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X711 Front (port side) to Back (power side) Airflow High Volume Fan Tray 160 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG552A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 5406R ZL2 SWITCH FAN TRAY 282 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9831A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 06.09.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE X712 BCK(PWR)FRT(PRT)HV2FANTRA 56 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JH389A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20.09.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE EPACK 3YR TS SUP CREDIT 10 PER 7 314 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE U7EQ3E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


RAM-mälud HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (7)

Mälu HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 32GB microSD, Micro Secure Digital High-Capacity (MicroSDHC), UHS, Black 132 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 700139-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Mälu HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 16GB 2Rx8 PC4-2133P-E-15 STND Kit 805671-B21 491 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 805671-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


Mälu HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE 16GB 1RX4 PC4-2400T-R KIT 320 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 805349-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Mälu HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 16GB (1x16GB) Dual Rank x8 DDR4-2666 CAS-19-19-19 Registered Kit 835955-B21 337 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 835955-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


Mälu HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 32GB 2RX4 PC4-2133P-R 1 214 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 728629-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10.09.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Mälu HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE 8GB 1Rx8 PC4-2400T- E STND Kit 862974-B21 191 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 862974-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


Mälu HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 16GB 2Rx8 PC4-2666V-R Kit Stoc 335 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE P05588-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 22.08.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Protsessorid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (4)

Protsessor HEWLETT PACKARD ENTERPRISE DL360 GEN9 E5-2603V4 1P 8G SVR 2 126 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 818207-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Protsessor HEWLETT PACKARD ENTERPRISE ML350 GEN9 E5-2620V4 16GB SVR 3 646 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 835263-421
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 29.08.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Protsessor HEWLETT PACKARD ENTERPRISE DL360 GEN9 2 161 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 755394-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Protsessor HEWLETT PACKARD ENTERPRISE DL380 G10 XEON-G 6137 KIT-STOC 5 520 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 880168-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 21.08.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Kontrollerid ja laiendusekaardid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (4)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE SMART ARRAY P440/4G 624 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 726821-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 23.08.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE FLEXFABRIC 20GB 2P 1 265 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 700767-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 21.08.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE FLEXFABRIC 20GB 2P 915 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 700763-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 21.08.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE SMART ARRAY P440/2G CONTROLLER 391 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 820834-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Audio ja video lisad HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (4)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Storage B-series Switch kaabel 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC ja 10GbE Laser-enhanced kaabel 1 Pk Server Console Switches 53 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE AJ835A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 21.08.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X240 40G QSFP+/QSFP+ 3m, SFP+, SFP+, Male/Male, must 230 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG327A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X240 10G SFP+ 7m DAC, SFP+, SFP+, Male/Male 326 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JC784C
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X240 10G SFP+ 1.2m DAC, 1.2, SFP+, SFP+ 70 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JD096C
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


USB-hubid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (3)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 6125G Ethernet Blade Switch, 27.9 x 267.7 x 92.7 2 349 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 658247-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP FF 5700-48G-4XG-2QSFP+ SWT 3 028 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG894A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30.08.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE SN3000B 16GB 24/24 12 446 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE QW938A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 23.08.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Toiteplokid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (3)

Toiteplokk HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 58x0AF 650W AC , 100 - 240, 50 - 60, Network switch, HP 5800 HP 5820 HP 5830 HP 5900 HP 5920, hõbedane 321 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JC680A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Toiteplokk HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 800W FS PLAT HT PLG 179 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 720479-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Toiteplokk HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP A58X0AF 300W AC PS 191 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG900A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Akud ja laadijad sülearvutile, fotoaparaadile, videokaamerale jne HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (2)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C13/C14 WW10A2MBLK6PCLCK STOCK 155 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE Q0Q04A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 96W SMART STORAGE aku-STOC 70 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE P01366-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 31.08.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Võrgukaardid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (2)

Võrgukaart HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP FlexFabric 20Gb 2P 630M Adptr 1 035 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 700076-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


Võrgukaart HEWLETT PACKARD ENTERPRISE NS 2X16GB FC 2P ADPTRUPGR-STOC 16 249 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE Q8C65B
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 23.08.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Printerite ja skännerite lisad HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (2)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE 32GB 2RX4 PC4-2400T-L KIT 624 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 805353-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE 64GB 4RX4 PC4-2400T-L KIT 1 483 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 805358-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 21.08.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Kaablid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (2)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m, LC, LC, Male/Male, PVC 107 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE QK735A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Premier Flex LC/LC OM 4 2f 5m Cbl QK734A 79 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE QK734A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


Arvutid ja serverid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (1)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE MicroSvr Gen10 X3216 Server 873830-421 445 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 873830-421
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


CD-, DVD-, BD-ROM HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (1)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 9.5MM SATA 71 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 726537-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Flash mälud HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (1)

Mälukaart HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 8GB USB EM FLASH MEDIA KIT 59 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 737953-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 21.08.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


 

Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda