Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 180522 Beurer -25 EST
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE


Arvutiprogrammid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (348)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 512485-B21 iLO Advanced Pack Software, 1 user(s), 450 g 280 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 512485-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP iLO Advanced including 1yr 24x7 Technical tugi ja Updates Electronic License 267 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE E6U59ABE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP IMC Standard ja Enterprise Additional 50-node QTY E-LTU 2 313 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG749AAE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP IMC Standard Software Platform koos 50-node E-LTU 3 082 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG747AAE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP VMw vSph EssPlus Kit 6P 1yr E-LTU 4 239 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE F6M48AAE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP StoreOnce 4200/4500 Catalyst E-LTU 3 361 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE BB888AAE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP IMC User Access Manager Software Module koos 50-user E-LTU 2 313 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG752AAE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP integreeritud Lights-Out Essentials including 3yr 24x7 TSU E-LTU 102 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE E6U61ABE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP StoreOnce 4400/4700 Catalyst E-LTU 7 559 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE BB889AAE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Võrguseadmed HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (141)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE X121 J8177C SFP-Transceiver 1x RJ45 1000Base-T Port 111 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J8177C
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X130 LC SR XFP Transceiver Networking XFP SR Transceivers 869 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JD117B
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP J9550A Gig-T v2 zl 24port Erweiterungsmodul für zl-Switches der Serien E5400/E8200 905 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9550A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 8-port 10-GbE SFP+ v2 zl, 10 Gbit/s, 261.62 x 206.5 x 44.45 mm, 950 g, 0 - 40 °C 4 773 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9538A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 18.10.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP E-MSM31x ja E-MSM32x Toiteplokk juhtmevaba Power Supplies, 9.4 x 3.8 x 3 mm, 400 g, 0 - 40 °C, -20 - 80 °C 23.60 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9405B
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X110 100M SFP LC FX Networking SFP ja Mini-GBIC FX Transceivers, 100 Mbit/s, Wired, 100Base-FX, LC, SFP 260 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JD102B
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X120 1G SFP LC LX Transceiver Networking SFP ja Mini-GBIC LX Transceivers 749 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JD119B
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP A-RPS1600 Redundant Power System Networking Switch Redundant Power Supplies, 7600 g, -10 - 50 °C, -10 - 50 °C, 5 - 95 %, 5 - 95 % 1 830 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG136A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 18.10.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X290 RPS 1000/1600 list A products JD5 Non-PoE 2m kaabel Networking Switch Redundant Power Cords 31.20 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JD188A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 18.10.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Serverid ja muud HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (115)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 1x4 USB/PS2 KVM Console Switch Workstation KVM Switches, 3090 g, 33.03 x 10.02 x 4.36 mm 269 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE AF611A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 455883-B21, Female, must 602 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 455883-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 10000 Rack Roof Mount Fan (220V) Kit Roof Mount Fan Kits 267 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 257414-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 19.10.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 168233-B21 Rack Mounting valikud, 95 x 241 x 197 mm, hõbedane 30.70 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 168233-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 407337-B21 väline SAS kaabel, 1 x 26-pin SFF-8088, 1 x 26-pin SFF-8088 57 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 407337-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP IEC C13-C14 kaabel Option Kit PDU kaabel Kits 13.40 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 142257-B28
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m, LC, LC, Male/Male, PVC 63 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE QK733A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 22.10.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 631358-B21, USB, PC/server, QWERTZ, Black, 458.8 x 163.2 x 24.8, 61.81 x 116.79 x 40.28 33.10 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 631358-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 18.10.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP SmartCache No Media 24x7 Technical tugi 1 Svr License 179 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE D7S26A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP BW929A, Carbon, 1U, 41.2, 485.6, 43.9 451 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE BW929A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 23.10.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Võrk ja muud HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (40)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X120 1G SFP LC SX Networking SFP ja Mini-GBIC SX Transceivers, 1000 Mbit/s, Wired, 1000Base-SX, LC, SFP 413 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JD118B
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X120 1G SFP RJ45 T Transceiver Networking SFP ja Mini-GBIC RJ45 Transceivers 347 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JD089B
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X130 SFP+ LC SR Transceiver Networking SFP+ SR Transceivers 784 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JD092B
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE ETHERNET 10G 2-PORT 546SFP+ADP 793 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 779793-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30.10.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 5130/5510 10GBE SFP+ 2P MODULE 1 568 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JH157A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE ARUBA 3810M 4-PORT STACKING MO 1 066 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JL084A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE ARUBA X372 54VDC 680W 315 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JL086A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE ARUBA 3810M 4SFP+ MODULE 771 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JL083A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 18.10.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE ARUBA X372 54VDC 1050W 461 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JL087A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 18.10.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE ETH 10/25GB 2P 640SFP28 ADPTR 627 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 817753-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30.10.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Kõvakettad HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (38)

Kõvaketas HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Q2042A 500GB RDX Disk Cartridge 118 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE Q2042A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


Kõvaketas HEWLETT PACKARD ENTERPRISE MSA 300G 12G SAS 15K 25 ENT HD 316 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9F40A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Kõvaketas HEWLETT PACKARD ENTERPRISE MSA 600G 12G SAS 15K 25 ENT HD 459 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9F42A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Kõvaketas HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP MSA 600GB 12G SAS 10K 2.5IN 316 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9F46A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Kõvaketas HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 1TB 12G SAS 7.2K 2.5IN 512E 296 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 765464-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Kõvaketas HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 1TB 6G SATA 7.2K 3.5IN NHP 80 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 843266-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Kõvaketas HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 300GB 12G SAS 15K 2.5in SC ENT HDD 759208-B21 567 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 759208-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


Kõvaketas HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 4 TB SATA 7.2K LFF DS HDD 872491-B21 342 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 872491-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


Kõvaketas HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 300GB SAS 12G Enterprise 10K SFF (2.5in) SC 3yr Wty Digitally Signed Firmware HDD 872475-B21 175 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 872475-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


Kõvaketas HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 1TB SATA 7.2K LFF SC HDD 861691-B21 184 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 861691-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


Andmete hoidmine HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (37)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP StoreEver MSL6480 Scalable Base Module 19 716 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE QU625A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 500GB 6G SAS SFF, Serial Attached SCSI (SAS), 2.5, 8.7, 10 - 35, 75.7, 15.6 221 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 652745-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP StoreFabric SN1000Q 16GB 2-port PCIe Fibre Channel Host Bus adapter 1 110 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE QW972A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 22.10.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP LTO5 Ultrium 3000 SAS StorageWorks, LTO, 2:1, must 2 073 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE EH957B
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 22.10.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP StoreEver MSL LTO-6 Ultrium 6250 SAS Drive Upgrade Kit 4 211 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C0H27A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP D3700 ENCLOSURE 2 207 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE QW967A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 05.11.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP StoreEver MSL6480 CV-TL E-LTU 1 165 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE TC444AAE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 300GB 12G SAS 15K 3.5IN 327 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 737261-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 1TB 6G SATA 3.5IN NHP 144 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 801882-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


sorteerimata HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (34)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE Tape HP ultrium2 400 GB [ 1 pc ] 23.40 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C7972A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Ultrium LTO-3 Kassette C7973A 30 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C7973A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP LTO-6 Ultrium 6.25TB MP RW Data Tape 32.90 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C7976A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP C7974A LTO Ultrium Cartridges, 16 - 32 °C, 820 m, 11.1 x 11.3 x 2.79 mm, 280 g, roheline 48.20 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C7974A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP C7974AN Non-custom Labeled Tapes, 10 - 80 %, 16 - 32 °C, 820 m, 27.31 x 15.24 x 33.02 mm, 6200 g, roheline 893 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C7974AN
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP LTO-5 Ultrium 3TB WORM Data Cartridge LTO Ultrium Cartridges, 846 m, 11.3 x 2.79 x 11.1 mm, 270 g, Blue 43.20 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C7975W
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP C7975AN Non-custom Labeled Tapes, 10 - 80 %, 846 m, 27.31 x 15.24 x 33.02 mm, 6200 g, Blue 671 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C7975AN
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Ultrium LTO-4 Kassetten C7974AH 20 Stück 635 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C7974AH
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 1TB RDX Removable Disk Cartridge 157 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE Q2044A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP LTO-6 Ultrium RW, LTO, Purple, 12.65, 6.4, 113 x 27.9 x 111 43.20 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C7976B
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Unsorted HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (8)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE Bar Code Label Pack for HP LTO4 Ultrium RW | 100pcs 126 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE Q2009A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE LTO-5 Ultrium 3 TB rewritable C7975A 38.10 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C7975A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE LTO-6 Ultrium 6.25TB MP RW Data Cartridge C7976A 38.20 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C7976A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE X142 40G QSFP+MPO SR4 TSCV 726 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JH231A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE ARUBA 7210 RW CONTROLLER 15 476 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JW743A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 29.10.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE X240 10G SFP+ SFP+ 3M DAC 266 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JH695A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 18.10.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE EPACK 5YR TS SUP CREDIT 10 PER 11 696 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE U7EN9E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE X140 40G QSFP+ LC LR4 SM C-TRX 8 253 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JH677A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 26.10.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


RAM-mälud HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (7)

Mälu HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 32GB microSD, Micro Secure Digital High-Capacity (MicroSDHC), UHS, Black 133 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 700139-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 18.10.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Mälu HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 16GB 2Rx8 PC4-2133P-E-15 STND Kit 805671-B21 325 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 805671-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


Mälu HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE 16GB 1RX4 PC4-2400T-R KIT 320 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 805349-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Mälu HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 16G2RX8PC4-2666V-RSMART-STOCK 332 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 835955-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 18.10.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Mälu HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 32GB 2RX4 PC4-2133P-R 793 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 728629-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 22.10.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Mälu HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE 32GB 2RX4 PC4-2400T-R KIT 584 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 805351-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30.10.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Mälu HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 16GB 2RX8 PC4-2400T-E STOCK 325 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 862976-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 18.10.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Serverite lisad HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (7)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE H241 12Gb 2-ports ExtSmart HBA 192 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 726911-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE H240 12Gb 2-ports IntSmart HBA 210 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 726907-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 4y6hCTR ProCare AdvSVCMdVmWvSpr Pf Svc 4 267 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE U2K05E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 5y6hCTR ProCare AdvSVCMdVmWvSpr Pf Svc 5 200 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE U2K06E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 3y6hCTR ProCare AdvSVCMdVmWvSpr Pf Svc 3 290 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE U2K04E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Rack kaabel Management Kit Rack kaabel Management Kits 308 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE AF099A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 19.10.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE LPE1605 16GB FC HBA 971 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 718203-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30.10.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Jahutus HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (6)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 58x0AF Front (port side) to Back (power side) Airflow Fan Tray 63 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JC683A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 58x0AF Back (power side) to Front (port side) Airflow Fan Tray 63 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JC682A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 29.10.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X712 Back (power side) to Front (port side) Airflow High Volume Fan Tray 123 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG553A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 26.10.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X711 Front (port side) to Back (power side) Airflow High Volume Fan Tray 123 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG552A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE X712 BCK(PWR)FRT(PRT)HV2FANTRA 50 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JH389A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30.10.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE EPACK 3YR TS SUP CREDIT 10 PER 7 314 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE U7EQ3E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Protsessorid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (6)

Protsessor HEWLETT PACKARD ENTERPRISE DL380 GEN9 E5-2620V4 1P 16G SV 3 452 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 826682-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Protsessor HEWLETT PACKARD ENTERPRISE ML350 GEN9 E5-2620V4 16GB SVR 3 646 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 835263-421
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 23.10.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Protsessor HEWLETT PACKARD ENTERPRISE DL360 GEN9 1 972 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 755394-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Protsessor HEWLETT PACKARD ENTERPRISE DL380 G10 5115 XEON-G KIT-STOC 1 827 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 876562-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 18.10.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Protsessor HEWLETT PACKARD ENTERPRISE DL380 G10 5118 XEON-G KIT-STOC 1 692 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 826854-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 22.10.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Protsessor HEWLETT PACKARD ENTERPRISE DL360 G10 XEON-G 5118 KIT-STOC 1 692 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 860663-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 29.10.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Võrgutarvukud HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (4)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 8/8 ja 8/24 SAN SWITCH 8PT 3 046 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE T5518AAE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE ARUBA AP-270-MNT-ADP 228 OTDR 50 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JW056A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE ARUBA PD-9001GO-DC GE/802.3AT 650 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JW630A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE ARUBA PD-9501G-AC 1P GE 231 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JW628A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Toiteplokid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (3)

Toiteplokk HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 58x0AF 650W AC , 100 - 240, 50 - 60, Network switch, HP 5800 HP 5820 HP 5830 HP 5900 HP 5920, hõbedane 246 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JC680A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Toiteplokk HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 800W FS PLAT HT PLG 179 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 720479-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Toiteplokk HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP A58X0AF 300W AC PS 146 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG900A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Kaablid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (3)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m, LC, LC, Male/Male, PVC 109 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE QK735A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Premier Flex LC/LC OM 4 2f 5m Cbl QK734A 79 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE QK734A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE STOREE10GE 2-PT 530T ADPTRSTOC 540 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE Q2P91A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 26.10.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


USB-hubid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (3)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP BLC CISCO B22HP FABRIC EXT 12 096 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 641146-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 26.10.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP FF 5700-48G-4XG-2QSFP+ SWT 2 317 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG894A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 24.10.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE SN3000B 16GB 24/24 12 383 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE QW938A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 26.10.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Audio ja video lisad HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (2)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X240 10G SFP+ 7m DAC, SFP+, SFP+, Male/Male 326 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JC784C
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X240 10G SFP+ 1.2m DAC, 1.2, SFP+, SFP+ 67 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JD096C
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 29.10.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Kontrollerid ja laiendusekaardid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (2)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP SMART ARRAY P244BR 687 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 749680-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 19.10.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE SMART ARRAY P440/2G CONTROLLER 392 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 820834-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


UPSid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (1)

UPS HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE R1500 G5 INTL -STOCK 711 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE Q1L90A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 24.10.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Videokaardid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (1)

Videokaart HEWLETT PACKARD ENTERPRISE NVIDIA TESLAM10QUADGPU MO STOC 4 870 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE Q0J62A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 24.10.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Akud ja laadijad sülearvutile, fotoaparaadile, videokaamerale jne HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (1)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C13/C14 WW10A2MBLK6PCLCK STOCK 156 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE Q0Q04A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Arvutid ja serverid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (1)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE MicroSvr Gen10 X3216 Server 873830-421 446 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 873830-421
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


Flash mälud HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (1)

Mälukaart HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 8GB USB EM FLASH MEDIA KIT 59 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 737953-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30.10.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Võrgukaardid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (1)

Võrgukaart HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP FlexFabric 20Gb 2P 630M Adptr 1 035 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 700076-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


CD-, DVD-, BD-ROM HEWLETT PACKARD ENTERPRISE (1)

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 9.5MM SATA 72 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 726537-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 18.10.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


 

Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda