Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

Intellinet Network Solutions


Võrgukaablid Intellinet Network Solutions (69)

Intellinet Network Solutions Intellinet kaabel patch RJ45, snagless, kat. 5e UTP, 1m hall - CCA 0.80 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 362221
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Intellinet Network kaabel RJ45, Cat6 UTP, 2m valge, 100% copper 3.50 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 341967
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Intellinet Network kaabel RJ45, Cat6 UTP, 1m valge, 100% copper 2.30 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 341943
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Intellinet cable patch RJ45, kat. 5e UTP, 1m blue - 100% copper 1.60 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 318938
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Intellinet kaabel patch RJ45, kat. 5e UTP, 1m roheline - 100% copper 1.60 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 318945
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Intellinet kaabel patch RJ45, kat. 5e UTP, 1m hall - 100% copper 1.60 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 318921
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Intellinet kaabel patch RJ45, kat. 5e UTP, 1m punane - 100% copper 1.60 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 318952
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Intellinet kaabel patch RJ45, kat. 5e UTP, 1m kollane - 100% copper 1.60 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 318969
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Intellinet cable patch RJ45, kat. 5e UTP, 2m blue - 100% copper 2.30 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 318983
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Intellinet kaabel patch RJ45, snagless, kat. 5e UTP, 2m hall - CCA 1.50 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 362238
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Unsorted Intellinet Network Solutions (65)

Intellinet Network Solutions Intellinet 2-Port Modular Distributor RJ45x2 STP 7.60 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 504195
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Intellinet Junction Box 4x2 STP Cat5e 6.70 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 512114
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Intellinet universaalne Modular Plug Crimping Tool RJ45/RJ12/RJ11 (8P8C/6P6C/4P4C) 15.10 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 211048
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Intellinet omni-directional indoor antenna 7dBi RP-SMA female magnet base 21.20 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 524018
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Intellinet patch panel 19" 48 ports UTP kat.6 2U Black 75 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 560283
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Intellinet Network Solutions Intellinet Set of Cage Nuts (M6 cage nuts, M6 screws, Plastic Washers) 50 pcs 23.30 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 711081
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Intellinet Surge Strip Rack Vertical 230V/16A 12xEURO 3m 38.60 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 711449
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Intellinet Network Solutions Intellinet Modular Plugs RJ45 UTP stranded 8p8c, Cat 5e, 100 plugs in jar 15.50 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 790055
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Intellinet Surface Mount Box 2xRJ45 UTP Cat 5e, valge 6.40 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 408301
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Intellinet Multifunction kaabel Tester RJ-45/RJ-11 9.80 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 351898
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Kaablid Intellinet Network Solutions (46)

Intellinet Network Solutions Intellinet UTP solid kaabel Cat6, 23AWG, 305m, hall, 100% copper 156 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 334136
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Intellinet Network Solutions Intellinet Fiber optic patch kaabel ST-LC duplex 1m 50/125 OM3 multimode 9.80 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 305809
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Intellinet UTP solid kaabel 4x2 kat. 5e, cord CCA, 305m, box, hall 50 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 362320
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Intellinet Network Solutions Techly LC M-M 1m, LC, LC, Male/Male 9.60 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 303928
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Techly 3m LC/LC 50/125, LC, LC, Male/Male 13.50 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 302754
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Intellinet Fiber optic patch kaabel LC-LC duplex 5m 50/125 OM3 multimode 17.20 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 303669
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Techly SC-LC M-M 1m, SC, LC, Male/Male 10.70 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 303805
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Techly 3m SC/LC 50/125, SC, LC, Male/Male 12.20 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 302723
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Techly 5m SC/LC 50/125, SC, LC, Male/Male 17.20 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 302730
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Techly SC M-M 1m, SC, SC, Male/Male 9.80 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 304031
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Võrguseadmed Intellinet Network Solutions (28)

Intellinet Network Solutions Intellinet ADSL modem splitter adapter 3.50 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 201124
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Intellinet switch 5x10/100 metallist desktop 18.70 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 523301
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Intellinet Gigabit switch 8x 10/100/1000 Mbps RJ45 desktop metal black 49 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 530347
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Intellinet Network Solutions Intellinet PoE Injector IEEE 802.3af class3 1 port 26.70 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 524179
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Intellinet Media konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm 47.20 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 506502
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Intellinet Network Solutions Intellinet Fast Ethernet switch 8x 10/100 Mbps RJ45 metallist desktop size 21.20 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 523318
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Intellinet KVM switch 8 port PS/2 USB LCD 17" 1U console 1 008 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 506540
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Intellinet Network Solutions Intellinet KVM switch 8 ports Combo VGA USB + PS/2 rack 19" OSD 266 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 506441
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Intellinet Network Solutions Intellinet PoE+/PoE Injector IEEE 802.3at/af 1 port, gigabit 47.10 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 560566
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Intellinet Network Solutions Intellinet Media konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm 47.20 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 506519
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Võrgukaardid Intellinet Network Solutions (2)

Võrgukaart Intellinet Network Solutions Intellinet network card PCI 10/100/1000 Gigabit RJ45 12.10 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 522328
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Võrgukaart Intellinet Network Solutions Intellinet network card PCI Express 10/100/1000 Gigabit RJ45 13.60 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 522533
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

 

Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda