Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

Fujitsu Siemens Fujitsu PRIMERGY RX2540 M2 XE E5-2620V

Fujitsu Siemens Fujitsu PRIMERGY RX2540 M2...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
02.03.2018

2 330 €

Tootja: Fujitsu Siemens
Tootekood: VFY:R2542SX090DE
Garantiiaeg: 36 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
Intel Xeon E5-2620v4 8C/16T 2.10 GHz, 16GB (1x16GB) 2Rx4 DDR4-2400 R ECC, DVD-RW supermulti ultraslim SATA, PLAN EM 4x1Gb T OCl14000-LOM interface, Modulare SV 450W platinum hp.

Fujitsu Siemens Fujitsu PRIMERGY RX2540 M2 XE E5-2620V

TOP

Fujitsu Siemens Fujitsu kaabel powercord (D,..), 1.8m, hall, 1.8 m, hall 24.10 €

Tootekood: Fujitsu Siemens T26139-Y1740-L10
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

Fujitsu Siemens Fujitsu S26361-F2735-L15 40.90 €

Tootekood: Fujitsu Siemens S26361-F2735-L15
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Fujitsu Siemens Fujitsu S26361-F2201-L20 73 €

Tootekood: Fujitsu Siemens S26361-F2201-L20
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Fujitsu Siemens Fujitsu MegaRAID SAS 9280DE-8e, PCIe, SATA-300/SAS, 6 Gbit/s, PC, Windows Server 2003/2008/XP/Vista/7 Linux 515 €

Tootekood: Fujitsu Siemens S26361-F3554-L512
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Fujitsu Siemens Fujitsu S26361-F3269-L2, Serial ATA, 13.3 cm (5.25 "), Black,Grey 144 €

Tootekood: Fujitsu Siemens S26361-F3269-L2
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Fujitsu Siemens Fujitsu KBPC PX ECO, USB, 474 x 174 x 37, 0 - 40, CE, FCC, RoHS, Windows Vista/XP/2000/7 52 €

Tootekood: Fujitsu Siemens S26381-K341-L122
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Fujitsu Siemens Fujitsu S26361-F2735-L175, hõbedane, Primergy RX100 S7-P , Primergy RX200 S7 , Primergy RX300 S7 125 €

Tootekood: Fujitsu Siemens S26361-F2735-L175
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Fujitsu Siemens Fujitsu S26361-F3628-L501, PCIe, SAS, Full-height (low-profile), roheline, 0 - 55, -45 - 105 357 €

Tootekood: Fujitsu Siemens S26361-F3628-L501
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 27.04.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Fujitsu Siemens Fujitsu SFP+, MMF, SFP+, LC, SR, Multi-mode, 50/125, 62.5/125, 0 - 70 573 €

Tootekood: Fujitsu Siemens S26361-F3986-L3
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda