Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

Qoltec adapter USB 3.1 typC Male / VGA F + USB 3.0 + USB 3.1 typC

Qoltec adapter USB 3.1 typC Male / VGA F +...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
18.04.2018

35.20 €

Tootja: Qoltec
Tootekood: 50426
EAN:
  • 5901878504261
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kaabli pikkus 0.1
Lisateave Standard: USBType: USB C male / VGA female + USB 3.0 female + USB 3.1 typC PD femaletype package: PolybagDimensions (mm): 5,2 x 8,0 x 1,5
Rohkem infot descriptions
USB plugs 1x male USB C-type1x female USB 3.0 A-type1x USB typ C female
Kullaga kullatud pistikud No
Kaabel värv White

Qoltec adapter USB 3.1 typC Male / VGA F + USB 3.0 + USB 3.1 typC

TOP

Qoltec adapter kaabel 20cm POWER MOLEX/2xSATA 2.20 €

Tootekood: Qoltec 27618
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Qoltec SATA kaabel splitter SATA to xSATA F/2*F 50cm 3 €

Tootekood: Qoltec 27617
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Qoltec kaabel DisplayPort v1.2 / HDMI | 4Kx2K | 1m 14.50 €

Tootekood: Qoltec 50435
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Qoltec kaabel DisplayPort v1.1 male | HDMI male | 1080p | 3m 11.40 €

Tootekood: Qoltec 50442
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Qoltec kaabel USB 3.1 type C male | USB 3.0 A male | 1.8m 7 €

Tootekood: Qoltec 50493
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Qoltec adapter USB 3.1 type C male | micro USB 2.0 B female 6.30 €

Tootekood: Qoltec 50478
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Qoltec Zippers | nylon | 3.6*250mm | UV 3.30 €

Tootekood: Qoltec 56005
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 5m 4 €

Tootekood: Qoltec 54284
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Qoltec adapter HDMI A male | HDMI A female | angle 2.60 €

Tootekood: Qoltec 50529
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Qoltec SATA kaabel splitter SATA to 2xSATA F/2*F 20cm 3.10 €

Tootekood: Qoltec 27616
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda