Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 170726 - playstation 4 slim EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

Assmann/Digitus Cisco GBIC (SFP) Modul 0,55km

Assmann/Digitus Cisco GBIC (SFP) Modul...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
25.07.2017

31.40 €

Tootja: Assmann/Digitus
Tootekood: DN-81000-02
EAN:
  • 4016032369943
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
CISCO-compatible 1.25 Gbps SFP Modul, bis zu 550m,, Multimode, LC Duplex Buchse,, 1000Base-SX, 850nm

Ei ole täiendavaid tooteid Assmann/Digitus Cisco GBIC (SFP) Modul 0,55km

TOP

Assmann/Digitus Kabelbündler, Schlitz-Version 27.60 €

Tootekood: Assmann/Digitus AK-770915-050-S
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus SSD/HDD Einbaurahmen 9,5 mm 19 €

Tootekood: Assmann/Digitus DA-71103
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus 300 Mbps juhtmevaba-N Repeater 27 €

Tootekood: Assmann/Digitus DN-70182
Tellimisel toode: 04.08.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus Velcro Klettband, 10m Rolle 15 €

Tootekood: Assmann/Digitus DN-CT-10M-20
Tellimisel toode: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus Kabelbinder Sortiment 50Stk 25.50 €

Tootekood: Assmann/Digitus AK-770904-150-M
Tellimisel toode: 04.08.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus Magnetfuß f.WLAN Antennen 13 €

Tootekood: Assmann/Digitus DN-70101-1
Tellimisel toode: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus HakenundSchlaufen Verschlussba 10.90 €

Tootekood: Assmann/Digitus AK-770905-100-S
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus CPU Lüfter Wäremleitpaste,0,5g 7.70 €

Tootekood: Assmann/Digitus A STARS-700
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus HDMI High Speed Repeater 28.50 €

Tootekood: Assmann/Digitus DS-55901
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Assmann/Digitus Kabelbinder Sortiment 100Stk 38.10 €

Tootekood: Assmann/Digitus AK-770902-200-S
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda