Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

NETGEAR 8-PORT 10GB WEBMGD PLUS SWITCH

NETGEAR 8-PORT 10GB WEBMGD PLUS SWITCH

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 50+ tk
Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

722 €

Tootja: NETGEAR
Tootekood: XS708E-200NES
EAN:
  • 606449111583
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
8-Port 10-Gigabit Ethernet Web Managed Plus Switch, 1x 10Gbit SFP+ Port, mit avanced funktsioonid, QoS, VLAN, Port trunking, IGMP snooping, Port Spiegelung uvm.
Kõrgus 43
Lisateave Jumbo frame support 9k packet size10-Gigabit copper portsLeds per portMean Time Between Failures 397,731 hoursAcoustic noise level 36.7 dBAKensington lock slot
Netomass 2.8
Toetatud protokollid ja standardid Rate LimitQoS - Quality of ServiceIEEE 802.1p Class of ServiceToS - Type of serviceIPv4 - Internet Protocol version 4DHCP Client - Dynamic Host Configuration Protocol ClientIEEE 802.3IEEE 802.3u - 100BaseTXIEEE 802.
LAN võrgu arhitektuur 10GigabitEthernet
Andmeleht Specification [LINK]
Standard tarvik Power Cablerack-mount kitQuick start guide
Juhtimis-, seire- ja konfiguratsioon WEB managementPassword managementProSAFE Plus Configuration UtilityTFTP - Trivial File Transfer ProtocolPort mirroringCable test utilityConfiguration backup and restore
Toetatud marsruutimise protokolle IGMPv1IGMPv2IGMPv3Static RoutingDynamic Routing
Välised ühendused 1U Rack
Mälupuhvrisse 2
Kihi lüliti 2
SmartSwitch (WEB Managed) Yes
Switching algorithm Not Available
Stackable No
Maksimaalne võimsus 43.4
10GBaseT arv (RJ45) sadamate 8
MAC aadressid 16
Lüliti kangast võimsus 160
Forwarding rate 119
Massmälu tugi 440
Printeri spetsifikatsioon 204
Tehnilised parameetrid Black
Kuva parameetrid AXM761-10000S SFP+ Transceiver 10GBASE-SR (Short range, multimode)AXM762-10000S SFP+ Transceiver 10GBASE-LR (Long range, single mode)AXM763-10000S SFP+ Transceiver 10GBASE-LRM (Long range, multimode)AXM764-10000S SFP+ Transceiver 10GBASE-LR

Ei ole täiendavaid tooteid NETGEAR 8-PORT 10GB WEBMGD PLUS SWITCH


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda