Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20170504 Josera 3=4 EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media konverter, RJ45 / SC

DIGITUS Professional Bidirectional Fast...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 2 tk
Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

37.30 €

Tootja: DIGITUS
Tootekood: DN-82022
EAN:
  • 4016032293149
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Mõõtmed 95
Kõrgus 26
Lisateave Transforms wire based network media to fiber opticHigh quality and excellent reliability10/100Base-TX to 100Base-FXConnectors: 1x RJ45, 1x SC SimplexDistance up to 20kmWavelength: Tx 1310nm / Rx 1550nmSinglemode Single Fiber
Netomass 200
Juhtmestik tüüp fibre-opticFTP/STP - shielded 4 twisted-pair cableUTP - unschielded twisted pair cable, 4 pairs
Network protocol and connector type 1 FastEthernet 100BaseFX - SC
Network protocol and connector type 2 FastEthernet 100BaseTX - RJ45
Massmälu tugi 70

Ei ole täiendavaid tooteid DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media konverter, RJ45 / SC


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda