Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media konverter, RJ45 / SC

DIGITUS Professional Bidirectional Fast...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk
Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

36.90 €

Tootja: DIGITUS
Tootekood: DN-82023
EAN:
  • 4016032293156
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Mõõtmed 95
Kõrgus 26
Lisateave Transforms wire based network media to fiber opticHigh quality and excellent reliability10/100Base-T and IEEE 802.3u compatibleConnectors: 1x RJ45, 1x SC SimplexDistance up to 20kmWavelength: Tx 1550nm / Rx 1310nmSinglemode S
Netomass 200
Juhtmestik tüüp fibre-opticUTP - unschielded twisted pair cable, 4 pairsFTP/STP - shielded 4 twisted-pair cable
Network protocol and connector type 1 FastEthernet 100BaseFX - SC
Network protocol and connector type 2 FastEthernet 100BaseTX - RJ45
Massmälu tugi 70

DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media konverter, RJ45 / SC


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda