Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

Võrgukaart TP-LINK TL-WN822N 300MBIT/S-HIGH-GAIN

Võrgukaart TP-LINK TL-WN822N...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
05.04.2018

19.80 €

Tootja: TP-LINK
Tootekood: TL-WN822N V4.0
EAN:
  • 6935364050542
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
300Mbit/s-High-Gain-WLAN-N-USB-adapter, Atheros-Chipsatz, 2T2R, 2,4GHz, 802.11b/g/n, QSS-Taste, Autorun-Tool, schönes korpus für auf den Schreibtisch, 1,5m langes Mini-USB-Adapterkabel, 2 feste Antennen, unterstützt Windows XP/Vista/7/8 und MacOS

Võrgukaart TP-LINK TL-WN822N 300MBIT/S-HIGH-GAIN

TOP

-64%

KOHE LAOS! Võrgukaart TP-LINK WRL 3G & WiFI ruuter koos Powerbank/ M5360 -64% 29 € 80 €

Tootekood: TP-LINK M5360
Kohe OX.ee Tallinna laos: 1 tk

Tarneaeg: 0-1 tööpäev


Võrgukaart TP-LINK TL-WN725N 150Mbps juhtmevaba N Nano USB adapter 8.30 €

Tootekood: TP-LINK TL-WN725N
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Võrgukaart TP-LINK TL-WN722N adapter USB juhtmevaba 802.11n/150Mbps 11.50 €

Tootekood: TP-LINK TL-WN722N
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Võrgukaart TP-LINK TL-POE150S PoE injector 1port, 48VDC, 802.3af 22.70 €

Tootekood: TP-LINK TL-POE150S
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Võrgukaart TP-LINK Wifi USB Ad WN821N 11.30 €

Tootekood: TP-LINK TL-WN821N
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 0-3 tööpäeva

Võrgukaart TP-LINK Wifi PCIe Ad WDN4800 38.50 €

Tootekood: TP-LINK TL-WDN4800
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 0-3 tööpäeva


Võrgukaart TP-LINK Wifi PCI Ad WN751ND 12.50 €

Tootekood: TP-LINK TL-WN751ND
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 0-3 tööpäeva

Võrgukaart TP-LINK MC220L mediaconverter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH (SFP) 24.20 €

Tootekood: TP-LINK MC220L
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Võrgukaart TP-LINK Gigabit PCI Network adapter, Wired, PCI, 1000 Mbit/s, 10/100/1000 Mbps, 10Base-T, 100Base-TX, 1000-Base-T, FCC, CE 10.60 €

Tootekood: TP-LINK TG-3269
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 0-3 tööpäeva

Võrgukaart TP-LINK MC200CM konwerter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX (SC) MultiMode 550m 42.80 €

Tootekood: TP-LINK MC200CM
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda