Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • GTZ EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Storage B-series Switch kaabel 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC ja 10GbE Laser-enhanced kaabel 1 Pk Server Console Switches

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Storage...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 20+ tk
Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

65 €

Tootekood: AJ835A
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.


Ei ole täiendavaid tooteid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Storage B-series Switch kaabel 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC ja 10GbE Laser-enhanced kaabel 1 Pk Server Console Switches


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda