Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 180522 Beurer -25 EST
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

ALLIED TELESIS 500M 850NM 1000BASE-SX SMALL

Kaup laost otsas.

Viimane hind
17.08.2018

135 €

Tootja: ALLIED TELESIS
Tootekood: AT-SPSX/I
EAN:
  • 12303484500
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
SFP Pluggable optiline Module, 1000SX, 220m/550m, Multi mode, Dual fiber [Tx=850,Rx=850], LC conn. (-40 to 85°C)

ALLIED TELESIS 500M 850NM 1000BASE-SX SMALL

TOP

ALLIED TELESIS All.Tel.Media Conv. AT-MMC2000/SC 10/100/1Gbit-T - 1Gbit SX 138 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-MMC2000/SC-60
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS Media Conv. AT-MC102XL 100TX - 100FX(SC) 72 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-MC102XL-60
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS Media Conv. AT-DMC1000/LC 1GT-1Gb SX(LC) 178 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-DMC1000/LC-50
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS Allied Tel.Media Conv. AT-DMC100/SC 100TX-100FX(SC) 67 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-DMC100/SC-50
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS Media Conv. AT-DMC1000/SC 1 Gbit-T-1 Gbit SC 175 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-DMC1000/SC-50
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS All.Tel.Media Conv. AT-MMC2000/LC 10/100/1Gbit-T - 1Gbit SX 156 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-MMC2000/LC-60
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS WALLMOUNT STANDARD MC(10PACK) 105 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-WLMT-010
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 28.09.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


ALLIED TELESIS GE CARD PCI-E 1X FIBER LC 228 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-2911SX/LC-001
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 28.09.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


ALLIED TELESIS NEK AT-2712FX/SC FE PCI E Secure Fiber NIC 154 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-2712FX/SC-001
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS L2+ 10GIG 12X 10G-T 4X SFP+ 2 398 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-XS916MXT-50
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 19.11.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda