Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

ALLIED TELESIS 500M 850NM 1000BASE-SX SMALL

Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk
Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

101 €

Tootja: ALLIED TELESIS
Tootekood: AT-SPSX/I
EAN:
  • 12303484500
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
SFP Pluggable optiline Module, 1000SX, 220m/550m, Multi mode, Dual fiber [Tx=850,Rx=850], LC conn. (-40 to 85°C)

ALLIED TELESIS 500M 850NM 1000BASE-SX SMALL


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda