Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • GTZ EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

CISCO 1000BASE-LX/LH Long Wavelength; Rugged, 1000 Mbit/s, Wired, 13.4 x 56.5 x 8.5 mm, 75 g, -40 - 85 °C, -40 - 85 °C

CISCO 1000BASE-LX/LH Long Wavelength;...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 1 tk
Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

931 €

Tootja: CISCO
Tootekood: GLC-LX-SM-RGD=
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
Cisco 1000BASE-LX/LH Long Wavelength; Rugged. Networking: 1000 Mbit/s. Connectivity: Wired. Weight & dimensions: 13.4 x 56.5 x 8.5 mm, 75 g. Environmental conditions: -40 - 85 °C, -40 - 85 °C. Other funktsioonid: -3 - -9.5 dBm, 100BASE-LX/LH, SFP, MMF/SMF

The industry-standard Cisco® Small Form-Factor Pluggable (SFP) Gigabit Interface Converter is a hot-swappable input/output device that plugs into a Gigabit Ethernet port or slot, linking the port with the network (Figure 1). SFPs can be used and interchanged on a wide variety of Cisco products and can be intermixed in combinations of 1000BASE-SX, 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-ZX, or 1000BASE-BX10-D/U on a port-by-port basis. 1000BASE-LX/LH SFP for Both Multimode and Single-Mode Fibers The 100BASE-LX/LH SFP, compatible with the IEEE 802.3z 1000BASE-LX standard, operates on standard single-mode fiber-optic link spans of up to 10 km and up to 550 m on any multimode fibers.

Ei ole täiendavaid tooteid CISCO 1000BASE-LX/LH Long Wavelength; Rugged, 1000 Mbit/s, Wired, 13.4 x 56.5 x 8.5 mm, 75 g, -40 - 85 °C, -40 - 85 °C


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda