Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

D-LINK DMC-1910T, 1000 Mbit/s, 1000Base-T, SC, IEEE 802.3ab,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z, 1000Base-LX, Full

D-LINK DMC-1910T, 1000 Mbit/s, 1000Base-T...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
28.09.2017

18.30 €

Tootja: D-LINK
Tootekood: DMC-1910T
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
D-Link DMC-1910T. Networking: 1000 Mbit/s, 1000Base-T, SC, IEEE 802.3ab,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z, 1000Base-LX, Full. Connectivity: Wired. Weight & dimensions: 88 x 120 x 25 mm, 305 g. Environmental conditions: 0 - 40 °C, -10 - 70 °C, 10 - 90 %. Certificates: FCC, VCCI, CE, C-Tick

Gigabit Media Converter The D-Link DMC-1910 Fiber Media Converter converts 1000BASE-T copper Gigabit signals to 1000BASE-LX fiber Gigabit signals. This allows you to connect longer distance fiber cables between two devices that are designed only for shorter distance Cat. 5 twisted-pair cable. The DMC-1910 media converter combines transmitting and receiving signals onto one fiber strand using two wavelengths. This design avoids the budget losses incurred by the single-wavelength single-fiber technology, and minimizes any possibility of reflections in the system. The DMC-1910 consists of two units. One unit uses one wavelength to transmit and a second wavelength to receive, while the other flips that relationship. Two different types of transmitting wavelength are supported: one bi-directional wavelength for both transmission and reception. Both units of the DMC-1910 media converter are encased in a solid metal housing with LED status indicators. The DMC-1910 can be used as stand-alone converter, or installed in a DMC-1000 chassis. In case you install it in the chassis, you will remove the metal cases of the two units and slide in their PC boards into the chassis slots. The chassis's power supply will be used instead of the media converters' own AC to DC power adapter. The media converter is hot swappable when used with the chassis.
Mõõtmed 120 (D) x 88 (W) x 25 (V) mm
Tüüp Media 1000BASE-T on twisted pair to 1000BASE-LX on the single-fiber (up to 15km, SC)
Liides ja Ühenduvus 802.3ab 1000BASE-T 802.3z 1000BASE-LX 1000BASE-T: RJ-45 connector 1000BASE-LX: SC-connector

D-LINK DMC-1910T, 1000 Mbit/s, 1000Base-T, SC, IEEE 802.3ab,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z, 1000Base-LX, Full

TOP

-23%

KOHE LAOS! D-LINK DCS-2230 võrgukaamera -23% 139 € 180 €

Tootekood: D-LINK DCS-2230
Kohe OX.ee Tallinna laos: 1 tk

Tarneaeg: 0-1 tööpäev


D-LINK DCS-5222L, IP, indoor, Dome, Black, White, 1280 x 720, MPEG4 160 €

Tootekood: D-LINK DCS-5222L/E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


D-LINK 1-Port MiniGBIC to 1000BaseLX Transceiver 72 €

Tootekood: D-LINK DEM-310GT
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


D-LINK DCS-930L WLAN-IPCAM Indoor VGA retail 37.30 €

Tootekood: D-LINK DCS-930L/E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


D-LINK 1-Port MiniGBIC to 1000BaseSX Transceiver 51 €

Tootekood: D-LINK DEM-311GT
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


D-LINK DMC-805G, 150 Mbit/s, 120 x 88 x 25 mm, 305 g, 5.5 W, 0 - 40 °C, -25 - 70 °C 43.90 €

Tootekood: D-LINK DMC-805G
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


D-LINK DEM-330R, 1250 Mbit/s, Wired, 13.4 x 55.5 x 11.28 mm, 19.8 g, 445890 h, FCC Class B, ICES-003 Class B, CE Class B, VCCI Class B RoHS 24.10 €

Tootekood: D-LINK DEM-330R
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

D-LINK Day/Night Cloud kaamera, IP, indoor, valge, Desk, Plastic, 640 x 480 72 €

Tootekood: D-LINK DCS-933L/E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


D-LINK HD juhtmevaba PTZ Day/Night Cloud kaamera 98 €

Tootekood: D-LINK DCS-5020L/E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda