Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 180522 Beurer -25 EST
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

ALLIED TELESIS 40G MTP kaabel FOR AT-QSFPSR 5M

Kaup laost otsas.

Viimane hind
24.05.2018

451 €

Tootja: ALLIED TELESIS
Tootekood: AT-MTP12-5
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
40G MTP kaabel for AT-QSFPSR, 5m

ALLIED TELESIS 40G MTP kaabel FOR AT-QSFPSR 5M

TOP

ALLIED TELESIS Media Conv. AT-MC101XL 100TX - 100FX(ST) 68 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-MC101XL-60
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS ALLIED Advanced Alliedware Plus Layer 3 810 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-FL-X900-01
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


ALLIED TELESIS CEILINGMOUNTSKITFOR 71 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-BRKT-J26
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


ALLIED TELESIS PCI-EXPRESS DUAL PORT POE+ 249 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-2911GP/SFP-001
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


ALLIED TELESIS WALL MOUNT KIT FORAT-GS910/5 50 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-BRKT-J23
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


ALLIED TELESIS SLIDING RACKMOUNT KIT FOR X930 302 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-RKMT-SL01
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


ALLIED TELESIS EXTENDED ETH OVER VDSL2 BNC 140 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-MMC6006-60
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


ALLIED TELESIS SFP+ 300M MULTI MODE DUAL FIBE 390 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-SP10SR/I-90
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 18.10.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


ALLIED TELESIS RACKMOUNTABLE 1RU TRAY FOR UP 72 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-MMCTRAY6
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 24.09.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda