Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

LENOVO IBM 3U Quick Install Filler Panel Set, Black

LENOVO IBM 3U Quick Install Filler Panel...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
24.03.2017

90 €

Tootja: LENOVO
Tootekood: 25R5560
EAN:
  • 5050689556195,
  • 4968665462662
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
IBM 3U Quick Install Filler Panel Set. Colour: Black

This Quick Install Filler Panel Kit option allows the installation of filler panels in empty "U" spaces without tools. This innovative panel snaps into place and is held in place by a steel spring mechanism. This 3U offering includes five individual panels.

Ei ole täiendavaid tooteid LENOVO IBM 3U Quick Install Filler Panel Set, Black

TOP

LENOVO THINKPAD 4G LTE WWAN CARD 177 €

Tootekood: LENOVO 4XC0F46957
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LENOVO IBM 8GB SFP+ SW, SFP+ 255 €

Tootekood: LENOVO 44X1962
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


LENOVO 0C19507, Wired, PCI-E, Ethernet, 10/100/1000BaseT(X), 10, 100, 1000, 0 - 55 378 €

Tootekood: LENOVO 0C19507
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LENOVO IBM 40GBASE-SR4 QSFP+, QSFP, SR, 40GBASE-SR4, Multi-mode, 50/125, 62.5/125, 0 - 70 2 213 €

Tootekood: LENOVO 49Y7884
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


LENOVO INTEL I350-T4 4XGBE BASET ADAP 347 €

Tootekood: LENOVO 00AG520
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LENOVO BROADCOM NETXTREME I QUAD PORT 166 €

Tootekood: LENOVO 90Y9352
Tellimisel toode: 31.07.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LENOVO Emulex VFA5 ML2 FCoE/iSCSI License for I 106 €

Tootekood: LENOVO 00D8544
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


LENOVO Emulex 16Gb FC Dual-port HBA for IBM Sys 2 432 €

Tootekood: LENOVO 81Y1662
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda