Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • GTZ EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

CISCO Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver, 1000Base-T, RJ-45

CISCO Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 40+ tk
Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

133 €

Tootja: CISCO
Tootekood: MGBT1
EAN:
  • 4260039342724,
  • 4588355875
Garantiiaeg: 60 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

 

 

Kirjeldus
Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver. Other funktsioonid: 1000Base-T, RJ-45

- Easy-to-Install - Maximum distance is 100 meters (328 feet) This easy-to-install Mini-GBIC (or SFP) module provides a simple way to add Gigabit functionality to your Linksys switch. Gigabit fiber is often used to connect two switches together. The technology used depends on the distance between the two switches. The LH module uses 1310 nanometer wavelength light in multimode or single-mode fiber optic cables, and can achieve distances up to 500 meters or 40 kilometers, depending on the fiber used: - 62.5/125um MMF @ 200MHz/km, up to 500m - 50/125um MMF @ 500MHz/km, up to 2,000m - 9/125um SMF, up to 40km

Ei ole täiendavaid tooteid CISCO Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver, 1000Base-T, RJ-45


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda