Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

HP X132 10G SFP+ LC LR Networking SFP Transceivers, 10000 Mbit/s, Wired, 55.5 x 13 x 12 mm, 1 W, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C

HP X132 10G SFP+ LC LR Networking SFP...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk
Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

1 136 €

Tootja: Undefined
Tootekood: J9151A
EAN:
  • 884420143314
Garantiiaeg: 36 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
HP X132 10G SFP+ LC LR, Networking SFP Transceivers. Networking: 10000 Mbit/s. Connectivity: Wired. Weight & dimensions: 55.5 x 13 x 12 mm. Energy management: 1 W. Environmental conditions: 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, 0 - 3000 m. Other funktsioonid: 1 x 10GBase-LR, SFP+, 9/125 μm, LC

A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit LR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 10 km on single-mode fiber.
Tüüp SFP+ 10GbE Module LR (LC)
Laius 1.38
Kõrgus 1.19
Lisateave 10Gb module for optical singlemode fiber in 9/125 µm standardwavelenght: 1310nmsocket: LC (duplex)maximum distance 2 - 10 km dla 9/125 µmcable type: Single-mode compliant ITU-T G.652 i ISO/IEC 793-2 typu B1IEEE 802.3ae 10Gbase-LR
Pikkus 5.57
Netomass 0.02
Kasutada: Switches ProCurve: HP E2910 al, HP E3500, HP E5400 zl, HP E6600, HP E8200

HP X132 10G SFP+ LC LR Networking SFP Transceivers, 10000 Mbit/s, Wired, 55.5 x 13 x 12 mm, 1 W, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda