Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X132 10G SFP+ LC SR Networking SFP+ Transceivers, Wired, 13.8 x 55.7 x 11.9 mm, 20 g, 0.8 W, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X132 10G SFP+...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 100+ tk
Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

369 €

Tootekood: J9150A
EAN:
  • 884420143307
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
HP X132 10G SFP+ LC SR, Networking SFP+ Transceivers. Connectivity: Wired. Weight & dimensions: 13.8 x 55.7 x 11.9 mm, 20 g. Energy management: 0.8 W. Environmental conditions: 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, 0 - 85 %, 0 - 3000 m. Other funktsioonid: SFP+, IEEE 802.3ae, 62.5/125 μm / 50/125 μm, 1x LC

A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit SR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 300 m on multimode fiber.
Tüüp HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver
Liides 1 LC 10-GbE port (IEEE 802.3ae Type 10Gbase-SR); Duplex: full only
Toote andmed link
Reklaamtekst Compatible for:HP E3500 yl Switch SeriesHP E5400 zl Switch SeriesHP E6600 Switch SeriesHP E8200 zl Switch SeriesHP ProCurve 2910al Switch series
Lisaomadused Limited electronic and telephone support is available from HP. Refer to the HP Web site at www.procurve.com/support for details on the support provided and the period during which support is available.
Garantii Lifetime
Laius 55.7 mm
Pikkus 13.8 mm
Kõrgus 11.9 mm

Ei ole täiendavaid tooteid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X132 10G SFP+ LC SR Networking SFP+ Transceivers, Wired, 13.8 x 55.7 x 11.9 mm, 20 g, 0.8 W, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda