Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 180522 Beurer -25 EST
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

Fujitsu Siemens Fujitsu S26361-F3269-L2, Serial ATA, 13.3 cm (5.25 "), Black,Grey

Fujitsu Siemens Fujitsu S26361-F3269-L2...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
08.05.2018

146 €

Tootja: Fujitsu Siemens
Tootekood: S26361-F3269-L2
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.


Fujitsu Siemens Fujitsu S26361-F3269-L2, Serial ATA, 13.3 cm (5.25 "), Black,Grey

TOP

Fujitsu Siemens Fujitsu kaabel powercord (D,..), 1.8m, hall, 1.8 m, hall 24.30 €

Tootekood: Fujitsu Siemens T26139-Y1740-L10
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

Fujitsu Siemens Fujitsu S26361-F2735-L15 41.30 €

Tootekood: Fujitsu Siemens S26361-F2735-L15
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Fujitsu Siemens Fujitsu MegaRAID SAS 9280DE-8e, PCIe, SATA-300/SAS, 6 Gbit/s, PC, Windows Server 2003/2008/XP/Vista/7 Linux 520 €

Tootekood: Fujitsu Siemens S26361-F3554-L512
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Fujitsu Siemens Fujitsu KBPC PX ECO, USB, 474 x 174 x 37, 0 - 40, CE, FCC, RoHS, Windows Vista/XP/2000/7 52 €

Tootekood: Fujitsu Siemens S26381-K341-L122
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Fujitsu Siemens Fujitsu S26361-F2735-L81, roostevaba steel, Primecenter M1 Primergy RX100 Primergy RX200 36.10 €

Tootekood: Fujitsu Siemens S26361-F2735-L81
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Fujitsu Siemens Fujitsu S26361-F2735-L82, hõbedane 48.90 €

Tootekood: Fujitsu Siemens S26361-F2735-L82
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Fujitsu Siemens Fujitsu SFP+, MMF, SFP+, LC, SR, Multi-mode, 50/125, 62.5/125, 0 - 70 579 €

Tootekood: Fujitsu Siemens S26361-F3986-L3
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Fujitsu Siemens Fujitsu Platinum Modular 800W, 100 - 240, 50 - 60, Server, hall, 80 PLUS Platinum 386 €

Tootekood: Fujitsu Siemens S26113-F574-L12
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Fujitsu Siemens Fujitsu Platinum Modular 450W, 100 - 240, 50 - 60, Server, hall, 80 PLUS Platinum 259 €

Tootekood: Fujitsu Siemens S26113-F575-L12
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda