Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 180522 Beurer -25 EST
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

INTEL Ethernet SFP+ SR Optics - SFP+-Tra 131 €

Tootekood: INTEL E10GSFPSR
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


INTEL 3m Ethernet SFP+ Twinaxial Cable, Male/Male, Black 95 €

Tootekood: INTEL XDACBL3M
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 29.06.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


INTEL 5m Ethernet SFP+ Twinaxial Cable, Male/Male, Black 123 €

Tootekood: INTEL XDACBL5M
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


INTEL X520-SR1, Wired, PCI-E, Intel 82599, 145.5, FCC B, UL, CE, VCCI, BSMI, CTICK, KCC, 0 - 55

INTEL X520-SR1, Wired, PCI-E, Intel 82599...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
10.05.2018

458 €

Tootja: INTEL
Tootekood: E10G41BFSR
EAN:
  • 735858205160
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
Intel X520-SR1. Connectivity tehnoloogia: Wired, Host interface: PCI-E. sisseehitatud processor: Intel 82599. Width: 145.5. Certification: FCC B, UL, CE, VCCI, BSMI, CTICK, KCC. Compliance industry standards: IEEE 802.3, Compatible operating systems: Windows Vista/ Server 2003/ Server 2008 Linux RHEL/ SLES FreeBSD EFI/ UEFI

Intel’s new family of Intel® Ethernet X520 Server Adapters are the most flexible and scalable Ethernet adapters for today’s demanding data center environments. The Intel® Ethernet X520 Server Adapter family addresses the demanding needs of the next-generation data center by providing unmatched features for virtualization, flexibility for LAN and SAN networking, and proven, reliable performance. Features and benefits - Intel® 82599 10 Gigabit Ethernet Controller Industry-leading, energy-efficient design for next-generation 10 Gigabit performance and multi-core processors; - Low-profile Enables higher bandwidth and throughput from standard and low-profile PCIe slots and servers; - Load balancing on multiple CPUs Increases performance on multi-processor systems by efficiently balancing network loads across CPU cores when used with Receive-Side Scaling (RSS) from Microsoft or Scalable I/O on Linux*; - iSCSI remote boot support Provides centralized storage area network (SAN) management at a lower cost than other iSCSI solutions; - Support for most network operating systems (NOS) Enables widespread deployment; - RoHS-compliant2 Complies with the European Union directive 2002/95/EC to reduce the use of hazardous materials; - Intel® PROSet utility for Microsoft Windows* Device Manager Provides point-and-click management of individual adapters, advanced adapter features, connection teaming, and virtual local area network (VLAN) configuration; - Time Sync (IEEE 1588, 802.1as) Lets networked Ethernet equipment synchronize internal clocks according to a network master clock; endpoint can then acquire an accurate estimate of the master time by compensating for link latency;
Tüüp LAN
Liides PCIe
Sisend/väljundpordid 1 x 10GBASE-SR
Antenn Not applicable
Kirjeldus Intel Ethernet Server Adapter X520-SR1 SP PCI-E E10G41BFSR
Other features - RMON - Remote Monitoring         - SNMP - Simple Network Management Protocol
Arv antennid None
Tehnilised näitajad Network card: 10GigabitEthernetExternal Connector: 1 x LC duplex (optical)Bus Connector Type: PCI-E 8xWake on LAN: NoOperating System: Programmable image "MySceen" memory settings "My Memory"Supported protocols and standar
Standards 802.3ad

INTEL X520-SR1, Wired, PCI-E, Intel 82599, 145.5, FCC B, UL, CE, VCCI, BSMI, CTICK, KCC, 0 - 55

TOP

INTEL Ethernet SFP+ SR Optics - SFP+-Tra 131 €

Tootekood: INTEL E10GSFPSR
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


INTEL I350-F2, Wired, PCI-E, Ethernet, 10, 100, 1000, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, roheline 462 €

Tootekood: INTEL I350F2BLK
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


INTEL Ethernet Server adapter I340, Bulk, Wired, PCI-E, 10/100/1000 Mbit/s, 4.3, IEEE 1588 PTC, Intel 82580 298 €

Tootekood: INTEL E1G44HTBLK
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 26.06.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


INTEL I350-T4 V2 Bulk Ethernet Server adapter 4x GB-LAN Low Profile 304 €

Tootekood: INTEL I350T4V2BLK
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


INTEL I210T1, Wired, PCI-E, Ethernet, 10/100/1000BaseT(X), IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, Intel I210 85 €

Tootekood: INTEL I210T1
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 26.06.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


INTEL X520 SERVER adapter- SR2 DUAL 551 €

Tootekood: INTEL E10G42BFSRBLK
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 29.06.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


INTEL I350-F2, Wired, PCI-E, Fiber, Intel I350, 5.5 492 €

Tootekood: INTEL I350F2
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 26.06.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


INTEL X550T1 10GBASE-T Server adapter bulk 350 €

Tootekood: INTEL X550T1BLK
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


INTEL RACK RAIL AXXSHRTRAIL 112 €

Tootekood: INTEL AXXSHRTRAIL
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


INTEL ETHERNET X710DA2 SVR 360 €

Tootekood: INTEL X710DA2
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 26.06.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda