Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 170728 - выбор блоков питания EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

TP-LINK 1000base-BX Single-mode SFP Module , 1280 Mbit/s, Wired, 0 - 70 °C, -40 - 80 °C, 10 - 90 %, 5 - 90 %

TP-LINK 1000base-BX Single-mode SFP Module...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk
Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

35.10 €

Tootja: TP-LINK
Tootekood: TL-SM311LS
Garantiiaeg: 36 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
TP-Link 1000base-BX Single-mode SFP Module . Networking: 1280 Mbit/s. Connectivity: Wired. Environmental conditions: 0 - 70 °C, -40 - 80 °C, 10 - 90 %, 5 - 90 %. Certificates: FCC, CE. Other funktsioonid: CSMA/CD, TCP/IP, LC, 3.3V, IEEE 802.3z, 9/125 µm

The TL-SM311 series Fiber Module Cards are introduced for extending transfer distance, attached to our managed/web smart switches. They can extend the distance to several kilometers even tens of kilometers which can basically satisfy the distance requirement of LAN. Users can choose whether and which items to use the fiber modules according to the demand in order to lower cost.
Tootja koduleht link
Pakendi maht 0.00126
Netokaal (kg) 0.05
Brutokaal (kg) 0.1
Kirjeldus The TL-SM311 series Fiber Module Cards are introduced for extending transfer distance, attached to our managed/web smart switches. They can extend the distance to several kilometers even tens of kilometers which can basically satisfy the distance requi
Network standard IEEE 802.3z Yes
Üleminek võimsuse (Gbps) 1.25
Parameetri tase 3
Laevandus kasti kogus 1
Saatmine/pakendi kasti mõõdud laevandus kasti laius (cm) 15
Saatmine/pakendi kasti mõõdud laevandus kasti sügavus (cm) 21
Saatmine/pakendi kasti mõõdud laevandus kasti kõrgus (cm) 4
Saatmine/pakendi kasti mõõdud laevandus kasti kaal (kg) 0.1

Ei ole täiendavaid tooteid TP-LINK 1000base-BX Single-mode SFP Module , 1280 Mbit/s, Wired, 0 - 70 °C, -40 - 80 °C, 10 - 90 %, 5 - 90 %


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda