Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20170504 Josera 3=4 EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

TP-LINK MC100CM Fast Ethernet Media konverter, multi-mode, 2km

TP-LINK MC100CM Fast Ethernet Media...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 50+ tk
Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

30.50 €

Tootja: TP-LINK
Tootekood: MC100CM
Garantiiaeg: 60 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Juhtmestik tüüp fibre-optic
Network protocol and connector type 1 FastEthernet 100BaseTX - RJ45
Network protocol and connector type 2 FastEthernet 100BaseFX - SC

Ei ole täiendavaid tooteid TP-LINK MC100CM Fast Ethernet Media konverter, multi-mode, 2km


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda