Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • 170105 Royal Canin -20% (EST)
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP V1405-16G Desktop Switch 16x1GBE JD844A

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP V1405-16G...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
07.10.2016

124 €

Tootekood: JD844A
EAN:
  • 885631196014
Garantiiaeg: 36 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.


Ei ole täiendavaid tooteid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP V1405-16G Desktop Switch 16x1GBE JD844A

TOP

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 1920-8G-PoE+ (180W) Switch HP 1920-8G-PoE+ (180W) Switch EU en 336 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG922A#ABB
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X121 1G SFP LC SX Transceiver Networking SFP ja Mini-GBIC SX Transceivers, 20 g 83 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J4858C
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X121 1G SFP LC LX Transceiver Networking SFP ja Mini-GBIC LX Transceivers, 20 g 197 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J4859C
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 1920-24G-POE+ (180W) SWITCH 419 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG925A
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X132 10G SFP+ LC SR, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Multi-mode, 0.6, 0 - 70 224 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9150A
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X132 10G SFP+, 1000Base-T, LC, Full, Wired, Single-mode, 9/125 463 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9151A
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X311, 100 - 240, 50 - 60, 3 - 6, Active, PC/server, hõbedane 346 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9581A
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda