Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP V1405-16G Desktop Switch 16x1GBE JD844A

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP V1405-16G...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
07.10.2016

124 €

Tootekood: JD844A
EAN:
  • 885631196014
Garantiiaeg: 36 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Tüüp HP V1405 Switch Series
Kaal 0.860 Kg
Liides 16 RJ-45 auto-sensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10Base-T, IEEE 802.3u Type 100Base-TX, IEEE 802.3ab Type 1000Base-T); Media Type: Auto-MDIX; Duplex: 10Base-T/100Base-TX: half or full; 1000Base-T: full only
Toide
  • Voltage: 100-240 VAC
  • Frequency:50 / 60 Hz
  • Toote andmed http://www.tdbaltic.ee/images/ds/Temporary/HP V1405 Switch Series.pdf
    Lisaomadused
  • Entry-level switching for SMBs
  • Plug-and-play; no configuration required
  • Power-optimized design
  • Auto MDI/MDIX eliminates cabling problems
  • Standard
  • IEEE 802.1p Priority
  • IEEE 802.3i 10BaseT
  • IEEE 802.3u 100BASE-X IEEE 802.3x Flow Control
  • Duplex Half / Full
    MAC-aadresside tabel 8 K
    Indikaatorid Provides an at-a-glance view of status, activity, speed, and full-duplex operation
    Andmeedastuskiirus
  • 100 Mb Latency: < 5 µs
  • Throughput: 23.7 million pps
  • Routing/Switching capacity: 32 Gbps
  • Võrgukaablid
  • Optional HP V1905 Switch Series Cables:
  • NEW HP .5m Multi-mode OM3 LC/LC Optical Cable AJ833A
  • NEW HP 1m Multi-mode OM3 LC/LC Optical Cable AJ834A
  • NEW HP 2m Multi-mode OM3 LC/LC Optical Cable AJ835A
  • NEW HP 5m Multi-mo
  • Garantii 3 years
    Laius 160 mm
    Pikkus 208.3 mm
    Kõrgus 40.6 mm

    Ei ole täiendavaid tooteid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP V1405-16G Desktop Switch 16x1GBE JD844A

    TOP

    HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE X121 J4858C SFP-Transceiver 1x LC 1000Base-SX Port 74 €

    Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J4858C
    Tellimisel toode: 1 tk

    Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


    HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE X121 J4859C SFP-Transceiver 1x LC 1000Base-LX Port 129 €

    Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J4859C
    Tellimisel toode: 1 tk

    Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


    HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 1920-24G-POE+ (180W) SWITCH 421 €

    Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG925A
    Tellimisel toode: 50+ tk

    Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


    HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X132 10G SFP+, 1000Base-T, LC, Full, Wired, Single-mode, 9/125 473 €

    Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9151A
    Tellimisel toode: 2 tk

    Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


    HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X311, 100 - 240, 50 - 60, 3 - 6, Active, PC/server, hõbedane 420 €

    Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9581A
    Tellimisel toode: 5 tk

    Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


    HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP A5500/A5120 2-port 10GbE SFP+ Module Switch SFP+ moodulid 1 022 €

    Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JD368B
    Tellimisel toode: 10+ tk

    Tarneaeg: 4-10 tööpäeva



    Teie ostukorvis:
    kaupa pole

    Makseviisid

    Swedbank SEB Danske Bank

    Nordea CC

    TELLIMUST
    TELLIMUST

    Logige sisse OX.ee

    E-post: Salasõna:

    Unustasid salasõna?

     

    Registreeruda