Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

TRENDNET MINI GBIC MULTI-MODE

TRENDNET MINI GBIC MULTI-MODE

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk
Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

32.70 €

Tootja: TRENDNET
Tootekood: TEG-MGBSX
EAN:
  • 710931501605
Garantiiaeg: 60 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
Kompatibel mit IEEE 802.3z Gigabit-Ethernet- ja Glasfaser-Standards. Standardmäßiges SFP-Paket. Duplex-LC-Anschluss. Kompatibel mit 1,0625 GBit/s Glasfaserverbindungen. Kompatibel mit 1,25 GBit/s Gigabit-Ethernet. Stromversorgung mit 3,3 V
Tootja koduleht link
Pakendi maht 0.0005577
Netokaal (kg) 0.015
Brutokaal (kg) 0.082
Kirjeldus The TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi Mode module works with standard Mini-GBIC slots on most switches. This Multi-Mode LC Type module spans distances up to 550m (1,800ft) and includes 1 x 1000Mbps-SX (LC-Type) Mini-GBIC connector. - Compliant with IEEE
Networking features Cable distance 550m
Sisend/väljund konnektorid LC 1
Laevandus kasti kogus 5
Saatmine/pakendi kasti mõõdud laevandus kasti laius (cm) 13
Saatmine/pakendi kasti mõõdud laevandus kasti sügavus (cm) 16.5
Saatmine/pakendi kasti mõõdud laevandus kasti kõrgus (cm) 13
Saatmine/pakendi kasti mõõdud laevandus kasti kaal (kg) 0.41
Ports 1000Base-SX 1
Fits in slot Mini-GBIC
Full Description Line 1x1000Base-SX|1xLC|Fits in slot Mini-GBIC|Cable distance 550m

TRENDNET MINI GBIC MULTI-MODE


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda