Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

NETGEAR AFM735, 1000 Mbit/s, SFP

NETGEAR AFM735, 1000 Mbit/s, SFP

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 3 tk
Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

316 €

Tootja: NETGEAR
Tootekood: AFM735-10000S
EAN:
  • 606449075090
Garantiiaeg: 60 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
Netgear AFM735. Networking: 1000 Mbit/s. Other funktsioonid: SFP

- Adds Fast Ethernet fiber connectivity to fully Managed Switches - Fits into standard SFP slots - Drives Fast Ethernet up to 2 km distances with multimode fiber - Fast Ethernet multimode fiber connectivity (IEEE 802.3-2002) - LC duplex connector - Fits into standard SFP interfaces of fully Managed Switches - FSM726, GSM72xx, GSM72xxPS, GSM73xxS, GSM7328FS - Drives Fast Ethernet up to 2 km distances with legacy 62.5/125μm OM1 multimode fiber cables - Drives Fast Ethernet up to 2 km distances with 50/125μm laser-optimized OM3 multimode fiber cables

Ei ole täiendavaid tooteid NETGEAR AFM735, 1000 Mbit/s, SFP


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda