Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 180522 Beurer -25 EST
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

Võrgukaart TP-LINK TG-3269 card network PCI 10/100/1000Mbps

Võrgukaart TP-LINK TG-3269 card network PCI...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
01.02.2018

9.70 €

Tootja: TP-LINK
Tootekood: TG-3269
EAN:
  • 6935364001001
Garantiiaeg: 36 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Monitor Microsoft Windows 98Microsoft Windows 2000Microsoft Windows XPMicrosoft Windows VistaLinux
Kiibistik Realtek RTL8169S-32
Tüübist siini liides PCI
Toetatud protokollid ja standardid IEEE 802.3 - 10BaseTIEEE 802.3u - 100BaseTXIEEE 802.3ab - 1000BaseT
LAN võrgu arhitektuur FastEthernet
Sihtkohta. PC computer
Standard tarvik manual (user guide)
Väline ühenduspesa RJ45
Ärata LAN-ist funktsiooni No

Võrgukaart TP-LINK TG-3269 card network PCI 10/100/1000Mbps

TOP

-64%

KOHE LAOS! Võrgukaart TP-LINK WRL 3G & WiFI ruuter koos Powerbank/ M5360 -64% 29 € 80 €

Tootekood: TP-LINK M5360
Kohe OX.ee Tallinna laos: 1 tk

Tarneaeg: 0-1 tööpäev


Võrgukaart TP-LINK TL-WN725N 150Mbps juhtmevaba N Nano USB adapter 8.30 €

Tootekood: TP-LINK TL-WN725N
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Võrgukaart TP-LINK TL-WN722N adapter USB juhtmevaba 802.11n/150Mbps 11.50 €

Tootekood: TP-LINK TL-WN722N
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Võrgukaart TP-LINK TL-POE150S PoE injector 1port, 48VDC, 802.3af 22.70 €

Tootekood: TP-LINK TL-POE150S
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Võrgukaart TP-LINK TL-WN821N card network juhtmevaba b/g/n USB 300Mb TL-WN821N 10.50 €

Tootekood: TP-LINK TL-WN821N
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Võrgukaart TP-LINK Wifi PCI Ad WN751ND 12.50 €

Tootekood: TP-LINK TL-WN751ND
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 0-3 tööpäeva

Võrgukaart TP-LINK MC220L mediaconverter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH (SFP) 24.20 €

Tootekood: TP-LINK MC220L
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Võrgukaart TP-LINK MC200CM konwerter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX (SC) MultiMode 550m 42.80 €

Tootekood: TP-LINK MC200CM
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Võrgukaart TP-LINK PoE Splitter, valge, IEEE 802.3, 802.3u, 802.3af, Power, 12 W, 24 mm, 81 mm 19.80 €

Tootekood: TP-LINK TL-POE10R
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

Võrgukaart TP-LINK Archer T4U Karta Sieciowa USB 3.0 AC1300 35.30 €

Tootekood: TP-LINK Archer T4U
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda