Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE X130 10G XFP LC SR Transceiver JD117

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE X130 10G XFP LC...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
09.01.2018

672 €

Tootja: Undefined
Tootekood: JD117B
EAN:
  • 885631249598
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Muu teave - Typ interfejsu: XFP- Maksymalna szybkość przesyłania danych: 10000 Mbit/s- Fiber optic connector: LC- SFP transceiver type: LR- Obsługa funkcji Plug & Play    - Obsługa podłączania podczas pracy    - Zakres tempera

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE X130 10G XFP LC SR Transceiver JD117

TOP

HPE X121 J4858C SFP-Transceiver 1x LC 1000Base-SX Port 74 €

Tootekood: Undefined J4858C
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


HP X121 1G SFP LC LX Transceiver Networking SFP ja Mini-GBIC LX Transceivers, 20 g 149 €

Tootekood: Undefined J4859C
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


HP X132 10G SFP+ LC SR, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Multi-mode, 0.6, 0 - 70 188 €

Tootekood: Undefined J9150A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


HP X132 10G SFP+ LC LR Networking SFP Transceivers, 10000 Mbit/s, Wired, 55.5 x 13 x 12 mm, 1 W, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C 1 134 €

Tootekood: Undefined J9151A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HP 1820-24G Switch 172 €

Tootekood: Undefined J9980A#ABB
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 03.05.2018 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


HP X111 100 MB LC FX SFP, SFP, LC, IEEE 802.3u, Multi-mode, Full, Half, HP 2620 HP 3800 151 €

Tootekood: Undefined J9054C
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HPE X130 10G SFP+ LC SR TRANSCEIVER 196 €

Tootekood: Undefined JD092B
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


HP J9720A, 4.9 - 5.875, omni-directional, N-type, -30 - 70, -40 - 85, 209.6 335 €

Tootekood: Undefined J9720A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HP 2620-24-PPoE+ ProCurve, L2, Managed, Fast Ethernet (10/100), RJ-45, 12.8, 9.5 603 €

Tootekood: Undefined J9624A#ABB
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


HP 1910-24-PoE+, L3, Managed, Fast Ethernet (10/100), RJ-45, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, 8.8 424 €

Tootekood: Undefined JG539A#ABB
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda