Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 20-port Gig-T PoE+ / 4-port SFP v2 zl Module Switch Gigabit Copper moodulid, 950 g, 0 - 55 °C, -40 - 70 °C, 26.16 x 20.65 x 4.45 mm

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 20-port Gig-T...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
24.05.2017

3 734 €

Tootekood: J9535A
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.


Ei ole täiendavaid tooteid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 20-port Gig-T PoE+ / 4-port SFP v2 zl Module Switch Gigabit Copper moodulid, 950 g, 0 - 55 °C, -40 - 70 °C, 26.16 x 20.65 x 4.45 mm

TOP

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 1920-24G-POE+ (180W) SWITCH 459 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG925A
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 1920-8G-PoE+ (180W) Switch HP 1920-8G-PoE+ (180W) Switch EU en 336 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG922A#ABB
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE X121 J4858C SFP-Transceiver 1x LC 1000Base-SX Port 73 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J4858C
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE X121 J4859C SFP-Transceiver 1x LC 1000Base-LX Port 127 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J4859C
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X132 10G SFP+ LC SR, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Multi-mode, 0.6, 0 - 70 237 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9150A
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X132 10G SFP+, 1000Base-T, LC, Full, Wired, Single-mode, 9/125 408 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9151A
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X311, 100 - 240, 50 - 60, 3 - 6, Active, PC/server, hõbedane 420 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9581A
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X130 LC SR XFP Transceiver Networking XFP SR Transceivers 1 901 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JD117B
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda