Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • GTZ EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

CISCO Catalyst 3560-C, 13.2 Gbit/s, 10/100/1000, 10 Gbit/s, 8000 entries, Gigabit Ethernet, Managed 956 €

Tootekood: CISCO WS-C3560CG-8PC-S
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


CISCO Catalyst 3560-C, 13.2 Gbit/s, 10/100/1000, 10 Gbit/s, 8000 entries, Gigabit Ethernet, Managed

CISCO Catalyst 3560-C, 13.2 Gbit/s...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
01.11.2016

1 582 €

Tootja: CISCO
Tootekood: WS-C3560CG-8PC-S
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
Cisco Catalyst 3560-C. Data transmission: 13.2 Gbit/s, 10/100/1000, 10 Gbit/s. Networking: 8000 entries, Gigabit Ethernet. Management funktsioonid: Managed, L2. optiline fiber: 100BASE-LX,100BASE-FX,100BASE-BX,1000BASE‑SX,1000BASE‑LX,1000BASE‑LH,1000BASE‑ZX, multi-mode, LC. Protocols: IPv4, IPv6 MLD v1/v2, SNMP v3, IPv6. Connectivity: 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T. Memory: 128 MB, 64 MB. Weight & dimensions: 269 x 238 x 44.4 mm, 1920 g. Energy management: 158 W, 23.9 W, 1.7 - 0.9 A, 50/60 Hz, 100 - 240 V. Endurance: 355830 h. Certificates: UL 60950-1, CAN/CSA 22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1, GB 4943, IEC 60825. Environmental conditions: 5 - 95 %, 0 - 3048 m, -5 - 40 °C, -25 - 70 °C, 5 - 95 %, 0 - 4000 m, 23 - 104 °F. Colour: White

The Cisco® Catalyst® 3560-C and 2960-C Series Compact Switches are small form-factor Fast Ethernet and Gigabit Ethernet switches designed for deployments outside the wiring closet. Enterprise and commercial customers can deliver advanced security services, unified communications, wireless, IP video cameras, and other applications for the office workspace, micro branch office, classroom, cruise ship, and other wiring-constrained environments. The Cisco Catalyst 3560-C and 2960-C series compact switches are shown in Figure 1. Cisco Catalyst 3560-C and 2960-C Series highlights: - PoE pass-through. An innovative feature and industry first for passing power from the compact switch to end devices. - Media Access Control Security (MACsec) hardware-based encryption. - Power over Ethernet Plus (PoE+) up to 30 W per port. - USB and Console port for file backup, distribution, and simplified operations. - Fanless for silent operation. - Enhanced limited lifetime hardware warranty (E-LLW) with next business day (NBD) advance hardware replacement and 90 day access to Cisco Technical Assistance Center (TAC) support.

Ei ole täiendavaid tooteid CISCO Catalyst 3560-C, 13.2 Gbit/s, 10/100/1000, 10 Gbit/s, 8000 entries, Gigabit Ethernet, Managed

TOP

CISCO 892FSP Gigabit Ethernet security ruuter 910 €

Tootekood: CISCO C892FSP-K9
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO 10/100 4-Port VPN ruuter, 0.1 Gbit/s, 100 Mbit/s, Wired, Telnet, SNMP, SPI, DES, 3DES 199 €

Tootekood: CISCO RV042-EU
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


CISCO 3945, 1 Gbit/s, Wired, 256 MB, 1024 MB, 540 W, AC 12 515 €

Tootekood: CISCO CISCO3945/K9
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO Adaptive Security Appliance 5505 313 €

Tootekood: CISCO ASA5505-BUN-K9
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


CISCO Adaptive Security Appliance 5505 426 €

Tootekood: CISCO ASA5505-50-BUN-K9
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


CISCO RV325 Gig DualWAN CZ RV325 Giga Dual 285 €

Tootekood: CISCO RV325-K9-G5
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda