Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

D-LINK DMC-300SC Media from 100BASE-TX to twisted pair in 100BASE-FX for the multi-fiber (2km, SC)

D-LINK DMC-300SC Media from 100BASE-TX to...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode | Partneri laoseis: 23.04.2018 tk
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

51 €

Tootja: D-LINK
Tootekood: DMC-300SC
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kaal 300 g
Liides RJ-45, SC
Toiteplokk 7.5V 1.5A External AC-power adapter Power consumption 7.2 watts (maximum) W
Certification FCC Class B, VCCI Cl
Garantii 24 month(s)
Toode tüüp Media from 100BASE-TX to twisted pair in 100BASE-FX for the multi-fiber (2km, SC)
KAABLI TÜÜP UTP Cat. 3, 4, 5; 62
Other features More details in Russian
Laius 120 x 88 x 25 mm. mm
Pikkus 120 x 88 x 25 mm. mm
Kõrgus 120 x 88 x 25 mm. mm
Netomass 0.44 kg
Brutokaalu 0.74 kg
Power supply liik 7.5V 1.5A External AC-power adapter Power consumption 7.2 watts (maximum)
Dimensions (WxDxH) 89 x 119 x 25 mm
Interface Type Optical port for MT-RJ or SC-connector
Power Requirements 7.5V, 1.5A
Tarbitav võimsus (tavaline) 7.2 W
Operating temperature (T-T) 0 - 40 °C
Storage temperature (T-T) -25 - 70 °C
Operating relative humidity (H-H) 10 - 90 %
Producer product name DMC-300SC
LED indicators LAN
Cabling technology 10Base-T, 100BASE-T,
Full duplex Yes
Illumination 100Mbps (for the port to twisted pair) Full Duplex / Collision (for optical port and the port on the twisted pair) LINK / ACT (for the port to twisted pair)

D-LINK DMC-300SC Media from 100BASE-TX to twisted pair in 100BASE-FX for the multi-fiber (2km, SC)


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda