Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

D-LINK 10/100BaseTX to 100BaseFX (SC) Multimode Media konverter 82 €

Tootekood: D-LINK DMC-300SC/E
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


D-LINK DMC-300SC Media from 100BASE-TX to twisted pair in 100BASE-FX for the multi-fiber (2km, SC)

D-LINK DMC-300SC Media from 100BASE-TX to...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
07.12.2016

52 €

Tootja: D-LINK
Tootekood: DMC-300SC
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Mõõtmed 120 x 88 x 25 mm.
Muud More details in Russian
Tüüp Media from 100BASE-TX to twisted pair in 100BASE-FX for the multi-fiber (2km, SC)
Toiteplokk 7.5V 1.5A External AC-power adapter Power consumption 7.2 watts (maximum)
Indikaatorid 100Mbps (for the port to twisted pair) Full Duplex / Collision (for optical port and the port on the twisted pair) LINK / ACT (for the port to twisted pair)
Liides ja Ühenduvus Optical port for MT-RJ or SC-connector

Ei ole täiendavaid tooteid D-LINK DMC-300SC Media from 100BASE-TX to twisted pair in 100BASE-FX for the multi-fiber (2km, SC)

TOP

-23%

KOHE LAOS! D-LINK DCS-2230 võrgukaamera -23% 139 € 180 €

Tootekood: D-LINK DCS-2230
Kohe OX.ee Tallinna laos: 1 tk

Tarneaeg: 0-1 tööpäev


D-LINK DCS-5222L, IP, indoor, Dome, Black, White, 1280 x 720, MPEG4 164 €

Tootekood: D-LINK DCS-5222L/E
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


D-LINK 1-Port MiniGBIC to 1000BaseLX Transceiver 72 €

Tootekood: D-LINK DEM-310GT
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


D-LINK DKVM-2K 2-Port KVM-Switch PS2 retail 32.30 €

Tootekood: D-LINK DKVM-2K
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


D-LINK DMC-810SC Media Converters Media 136 €

Tootekood: D-LINK DMC-810SC
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


D-LINK DCS-930L 41.70 €

Tootekood: D-LINK DCS-930L
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda