Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

HPE HP X111 100 MB LC FX SFP, SFP, LC, IEEE 802.3u, Multi-mode, Full, Half, HP 2620 HP 3800

HPE HP X111 100 MB LC FX SFP, SFP, LC, IEEE...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk
Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

171 €

Tootja: HPE
Tootekood: J9054C
EAN:
  • 886112003739
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
HP X111 100 MB LC FX SFP. Interface type: SFP, Fiber optic connector: LC, Networking standards: IEEE 802.3u. kaabel type: Multi-mode, Duplex system: Full, Half, Compatible products: HP 2620 HP 3800

HP X111 100M SFP LC FX Transceiver for HP 2620 / 3800 Switch Series

HPE HP X111 100 MB LC FX SFP, SFP, LC, IEEE 802.3u, Multi-mode, Full, Half, HP 2620 HP 3800


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda