Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • GTZ EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X111 100 MB LC FX SFP, SFP, LC, IEEE 802.3u, Multi-mode, Full, Half, HP 2620 HP 3800

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X111 100 MB LC...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 1 tk
Tarneaeg: 6-10 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

177 €

Tootekood: J9054C
EAN:
  • 886112003739
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
HP X111 100 MB LC FX SFP. Interface type: SFP, Fiber optic connector: LC, Networking standards: IEEE 802.3u. kaabel type: Multi-mode, Duplex system: Full, Half, Compatible products: HP 2620 HP 3800

HP X111 100M SFP LC FX Transceiver for HP 2620 / 3800 Switch Series

Ei ole täiendavaid tooteid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X111 100 MB LC FX SFP, SFP, LC, IEEE 802.3u, Multi-mode, Full, Half, HP 2620 HP 3800


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda