Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20170504 Josera 3=4 EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 3800-24SFP-2SFP+ ProCurve, 27, 24, 27, RS-232, 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, 10/100/1000 Mbps, 65.4 mpps

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
20.05.2017

8 275 €

Tootekood: J9584A
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
HP 3800-24SFP-2SFP+, ProCurve. Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 27, 24, 27, Console port: RS-232, Copper ethernet cabling tehnoloogia: 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T. Networking standards: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u. Supported data transfer rates: 10/100/1000 Mbps, Throughput: 65.4 mpps. Colour of product: Silver, Form factor: 1U, Safety: EN 60950/IEC 60950; UL 60950; CAN/CSA 22.2 No. 60950; EN 60825. Input voltage: 100 - 240

24 SFP 100/1000 Mbps ports(IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T), Duplex: 100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only; 2 fixed 1000/10000 SFP+ ports; 1 RJ-45 serial console port; 1 RJ-45 out-of-band management port; 1 Stacking module slot

Ei ole täiendavaid tooteid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 3800-24SFP-2SFP+ ProCurve, 27, 24, 27, RS-232, 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, 10/100/1000 Mbps, 65.4 mpps

TOP

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE OfficeConnect 1920-8G-PoE+ (180 W) Switch 373 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG922A#ABB
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE X121 J4858C SFP-Transceiver 1x LC 1000Base-SX Port 74 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J4858C
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X121 1G SFP LC LX Transceiver Networking SFP ja Mini-GBIC LX Transceivers, 20 g 278 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J4859C
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 1920-24G-POE+ (180W) SWITCH 459 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG925A
Tellimisel toode: 12.06.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X132 10G SFP+ LC SR, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Multi-mode, 0.6, 0 - 70 253 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9150A
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X132 10G SFP+, 1000Base-T, LC, Full, Wired, Single-mode, 9/125 445 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9151A
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X311, 100 - 240, 50 - 60, 3 - 6, Active, PC/server, hõbedane 420 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9581A
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X130 LC SR XFP Transceiver Networking XFP SR Transceivers 1 901 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JD117B
Tellimisel toode: 02.06.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda