Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X121 1G SFP LC SX Transceiver Networking SFP ja Mini-GBIC SX Transceivers, 20 g

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X121 1G SFP LC...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 1 tk
Tarneaeg: 1-4 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

115 €

Tootekood: J4858C
EAN:
  • 883585267804
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Tüüp ProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC
Kaal 0.020 Kg
Liides 1 1000Base-SX port (IEEE 802.3z Type 1000Base-SX)Connector: LCDuplex: ful
Toote andmed link
Võrgukaablid Type: 62.5/125 μm or 50/125 μm (core/cladding) diameter, graded-index, low metal content, multimode fiber-optic, complying with ITU-T G.651 and ISO/IEC 793-2 Type A1b or A1a, respectivelyMaximum distance:220 m (62.5 μm core diameter, 160 MHz/km
Garantii Lifetime
Laius 13.7 mm
Pikkus 56.9 mm
Kõrgus 12.3 mm

Ei ole täiendavaid tooteid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X121 1G SFP LC SX Transceiver Networking SFP ja Mini-GBIC SX Transceivers, 20 g


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda