Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X121 1G SFP LC LX Transceiver Networking SFP ja Mini-GBIC LX Transceivers, 20 g

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X121 1G SFP LC...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 40+ tk
Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

278 €

Tootekood: J4859C
EAN:
  • 883585267811
Garantiiaeg: 360 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Tüüp ProCurve Gigabit-LX-LC Mini-GBIC
Kaal 0.020 Kg
Liides
  • 1 1000Base-LX port (IEEE 802.3z Type 1000Base-LX)
  • Connector: LC
  • Duplex: full
  • Toote andmed link
    Võrgukaablid
  • Type: either single-mode or multimode
  • Low metal content, single-mode fiber-optic, complying with ITU-T G.652 and ISO/IEC 793-2 Type B1
  • 62.5/125 μm or 50/125 μm (core/cladding) diameter, graded-index, low metal content, multimode fiber-
  • Garantii Lifetime
    Laius 13.7 mm
    Pikkus 56.9 mm
    Kõrgus 12.3 mm

    Ei ole täiendavaid tooteid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X121 1G SFP LC LX Transceiver Networking SFP ja Mini-GBIC LX Transceivers, 20 g


    Teie ostukorvis:
    kaupa pole

    Makseviisid

    Swedbank SEB Danske Bank

    Nordea CC

    TELLIMUST
    TELLIMUST

    Logige sisse OX.ee

    E-post: Salasõna:

    Unustasid salasõna?

     

    Registreeruda