Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 180522 Beurer -25 EST
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

HPE X121 J4859C SFP-Transceiver 1x LC 1000Base-LX Port

HPE X121 J4859C SFP-Transceiver 1x LC...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
17.11.2018

115 €

Tootja: Undefined
Tootekood: J4859C
EAN:
  • 883585267811
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kaal 20 g20 g
Korpuse tüüp Plug-in modulePlug-in module
Compatible Slots 1 x SFP (mini-GBIC)
Andmeedastuskiirus 1 Gbps1 Gbps
Liidesed 1 x Ethernet 1000Base-LX - LC x 2
Seade tüüp SFP (mini-GBIC) transceiver module - LCSFP (mini-GBIC) transceiver module
Lisakirjeldus Full duplex capability
Laius 1.4 cm
Pikkus 5.7 cm
Kõrgus 1.2 cm
Connectivity Technology Wired
Product Description HP - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 1 Gbps
EAN 0883585267811
Compliant Standards IEEE 802.3z
Designed For HP 1700, 1810, 1910, 20p 10/100/1000, 2530, 2610, 2810, 3500, 42XX, 5406, 6200, EDGE Fabric Switch 81XX, Switch 1800-24, Switch 2510-24, Switch 26XX, Switch 2900-24, Switch 2900-48, Switch 5400zl 24, Switch 5406zl-48, Switch 5412zl-96, Switch 54XX, Switch
Dimensions (WxDxH) 1.4 cm x 5.7 cm x 1.2 cm
Data Link Protocol Gigabit EthernetGigabit Ethernet
Kaabeldus tüüp 1000Base-LX1000Base-LX
Max ülekande kaugus 10 km10 km

HPE X121 J4859C SFP-Transceiver 1x LC 1000Base-LX Port

TOP

HPE X121 J4858C SFP-Transceiver 1x LC 1000Base-SX Port 85 €

Tootekood: Undefined J4858C
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


HP X132 10G SFP+ LC SR, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Multi-mode, 0.6, 0 - 70 199 €

Tootekood: Undefined J9150A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


HP X132 10G SFP+, 1000Base-T, LC, Full, Wired, Single-mode, 9/125 307 €

Tootekood: Undefined J9151A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


HPE X130 10G SFP+ LC SR TRANSCEIVER 187 €

Tootekood: Undefined JD092B
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


HP 3800, 0.5, must 232 €

Tootekood: Undefined J9578A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HP J9720A, 4.9 - 5.875, omni-directional, N-type, -30 - 70, -40 - 85, 209.6 87 €

Tootekood: Undefined J9720A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HP 2530-24G-PoE+ BladeSystem, 28, 24, 28, 10/100/1000 Mbps, SFP, LLDP, SNMP, LLDP-MED, SNMPv1/v2c/v3, must, 19U 779 €

Tootekood: Undefined J9773A#ABB
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10.03.2019 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


HP 2530-24G BladeSystem, Unmanaged, 28, 24, 28, 10/100/1000 Mbps, SFP, LLDP, SNMP, LLDP-MED, SNMPv1/v2c/v3 586 €

Tootekood: Undefined J9776A#ABB
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


HP 2920-48G-PoE+, L3, Managed, Gigabit Ethernet (10/100/1000), IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, 130.9, 3.2 2 060 €

Tootekood: Undefined J9729A#ABB
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


HP 2920 0.5m, 0.5 74 €

Tootekood: Undefined J9734A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda