Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • GTX EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

NETGEAR Fibre Gigabit 1000Base-LX (LC) SFP GBIC Module, 1 Gbit/s, Gigabit Ethernet, 1000BASE-LX

NETGEAR Fibre Gigabit 1000Base-LX (LC) SFP...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 20+ tk
Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

327 €

Tootja: NETGEAR
Tootekood: AGM732F
EAN:
  • 606449034493
Garantiiaeg: 60 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

 

 

Kirjeldus
Netgear Fibre Gigabit 1000Base-LX (LC) SFP GBIC Module. Networking: 1 Gbit/s, Gigabit Ethernet, 1000BASE-LX

KEY funktsioonid Fibre 1000BASE-LX SFP GBIC Module Small size for high density fibre connections Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot 1000BASE-LX connectivity over 10Km One LC connector Works with 9 µm single mode cabling

Ei ole täiendavaid tooteid NETGEAR Fibre Gigabit 1000Base-LX (LC) SFP GBIC Module, 1 Gbit/s, Gigabit Ethernet, 1000BASE-LX


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda