Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 5500-24G-PoE+EI, Managed, 31, 24, 31, RJ-45, 1000BASE-T, 100BASE-T, 100BASE-TX, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, 10/100/1000 Mbps

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
07.12.2016

5 089 €

Tootekood: JG241A
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
HP 5500-24G-PoE+EI. Switch type: Managed. Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 31, 24, 31, Console port: RJ-45, Copper ethernet cabling tehnoloogia: 1000BASE-T, 100BASE-T, 100BASE-TX. Networking standards: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u. Supported data transfer rates: 10/100/1000 Mbps, Throughput: 107200000pps. Management protocols: SNMP

These Gigabit Ethernet switches deliver outstanding security, reliability, and multi-service support capabilities for robust switching. - High expandability for investment protection. - Premium security and integrated management. - Multilayer reliability. - Convergence-ready support. - Outstanding quality of service (QoS).

Ei ole täiendavaid tooteid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 5500-24G-PoE+EI, Managed, 31, 24, 31, RJ-45, 1000BASE-T, 100BASE-T, 100BASE-TX, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, 10/100/1000 Mbps

TOP

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE X121 J4858C SFP-Transceiver 1x LC 1000Base-SX Port 74 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J4858C
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE X121 J4859C SFP-Transceiver 1x LC 1000Base-LX Port 129 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J4859C
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 1920-24G-POE+ (180W) SWITCH 421 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG925A
Tellimisel toode: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X132 10G SFP+ LC SR, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Multi-mode, 0.6, 0 - 70 296 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9150A
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X132 10G SFP+, 1000Base-T, LC, Full, Wired, Single-mode, 9/125 473 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9151A
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X311, 100 - 240, 50 - 60, 3 - 6, Active, PC/server, hõbedane 420 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9581A
Tellimisel toode: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP A5500/A5120 2-port 10GbE SFP+ Module Switch SFP+ moodulid 1 022 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JD368B
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda