Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • GTZ EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m, LC, LC, Male/Male, PVC

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Premier Flex...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 40+ tk
Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

95 €

Tootekood: QK734A
EAN:
  • 886111610617,
  • 4948382822109
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
HP Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m. Connector 1: LC, Connector 2: LC, Gender type: Male/Male. Material: PVC

The expansive portfolio of HP fiber optic kaabel solutions are tested and qualified for maximum performance across the entire HP product family, providing the perfect cabling solution for your LAN, WAN, SAN, campus, metro, datacenter and data-backup applications. HP PremierFlex cables are the newest addition to the HP fiber optic kaabel family, offering significantly better bend performance and signal-transmission integrity than existing OM3 and OM2 technologies. Uses new bendable fiber technology Reduced downtime, troubleshooting, and operation expense OM3+ (3000 MHz-km), Multi-mode Completely compatible with all OM2 and OM3 installations

Ei ole täiendavaid tooteid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m, LC, LC, Male/Male, PVC


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda