Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC / SC 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC / SC 1m

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 5+ tk
Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

8.20 €

Tootja: DIGITUS
Tootekood: DK-2522-01
EAN:
  • 4016032301981
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Mõõtmed 1
Lisateave Duplex cableLSOHConnector with ceramic ferruleCable diameter 3 mmSingle packed with test-reportCable type: I-VH 2G50/125µBoot: two-colorPackaging: DIGITUS Polybag
Netomass 0.055
Pistik 1 tüüp SC duplex
Pistik 2 tüüp SC duplex
Juhtmestik tüüp multimode fibre-optic cable 50/125 (OM2)
Maksimaalne ülekande kiirus 1
Tehnilised parameetrid Orange

Ei ole täiendavaid tooteid DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC / SC 1m


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda