Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 180522 Beurer -25 EST
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

DIGITUS LWL Patchk., ST/SC MM, OM2, 2m 9.30 €

Tootekood: DIGITUS DK-2512-02
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

DIGITUS LWL Patchk., ST/SC MM 2m, OM3 9.60 €

Tootekood: DIGITUS DK-2512-02/3
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST / SC 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST / SC 2m

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
22.06.2018

6.90 €

Tootja: DIGITUS
Tootekood: DK-2512-02
EAN:
  • 4016032248613
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Mõõtmed 2
Netomass 0.07
Pistik 1 tüüp SC duplex
Pistik 2 tüüp ST duplex
Juhtmestik tüüp multimode fibre-optic cable 50/125 (OM2)
Maksimaalne ülekande kiirus 1
Tehnilised parameetrid Orange

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST / SC 2m

TOP

DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch kaabel, Length 0.5m, Color punane 0.50 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-005/R
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch kaabel, Length 0.5m, Color roheline 0.50 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-005/G
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Cable patch UTP, CAT.5E, blue, 0.5m 0.50 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-005/B
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch kaabel, Length 0.5m, Color kollane 0.50 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-005/Y
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch cable, Length 1, Color blue 0.60 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-010/B
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch kaabel, Length 1, Color roheline 0.60 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-010/G
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch kaabel, Length 1, Color punane 0.60 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-010/R
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch kaabel, Length 1, Color kollane 0.60 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-010/Y
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch kaabel, Length 3m, Color roheline 1.10 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-030/G
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Premium CAT 5e FTP patch kaabel, Length 0,5m, Color hall 1 €

Tootekood: DIGITUS DK-1522-005
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda