Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST / SC 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST / SC 1m

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
25.04.2017

7 €

Tootja: DIGITUS
Tootekood: DK-2512-01
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Mõõtmed 1
Netomass 0.055
Pistik 1 tüüp SC duplex
Pistik 2 tüüp ST duplex
Juhtmestik tüüp multimode fibre-optic cable 50/125 (OM2)
Maksimaalne ülekande kiirus no data
Tehnilised parameetrid Orange

Ei ole täiendavaid tooteid DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST / SC 1m

TOP

DIGITUS RJ45 Dose 2x RJ45 Cat5e geschirmt Aufputz reinweiss 9 €

Tootekood: DIGITUS DN-9002-N
Tellimisel toode: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, duplex SM 9/125 LC / SC 2m 7.60 €

Tootekood: DIGITUS DK-2932-02
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch kaabel, Length 0.5m, Color punane 0.60 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-005/R
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Premium cat 5e UTP patch kaabel 0.60 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-005
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch kaabel, Length 0.5m, Color roheline 0.60 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-005/G
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Cable patch UTP, CAT.5E, blue, 0.5m 0.60 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-005/B
Tellimisel toode: 50+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch kaabel, Length 0.5m, Color kollane 0.60 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-005/Y
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Premium cat 5e UTP patch kaabel, Length 1, Color hall 0.80 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-010
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch cable, Length 1, Color blue 0.80 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-010/B
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch kaabel, Length 1, Color roheline 0.80 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-010/G
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda