Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

Edimax Technology Edimax 1000BaseSX SFP MiniGBIC LC MM module, 850nm, max. 220-550m

Edimax Technology Edimax 1000BaseSX SFP...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
23.05.2017

43.60 €

Tootekood: MG-1000AMA
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Tüüp MiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC)

Ei ole täiendavaid tooteid Edimax Technology Edimax 1000BaseSX SFP MiniGBIC LC MM module, 850nm, max. 220-550m

TOP

-22%

KOHE LAOS! Edimax Technology AC750 Wi-Fi Dual Band Extender / Repeater 5+2 ,4GHz -22% 39 € 50 €

Tootekood: Edimax Technology EW-7438AC
Kohe OX.ee Tallinna laos: 1 tk

Tarneaeg: 0-1 tööpäev


Edimax Technology EDIMAX ES-3305P V1 uus Switch 5xFE 13.90 €

Tootekood: Edimax Technology ES-3305P V1
Tellimisel toode: 30+ tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva

Edimax Technology Edimax 802.11n N150 3in1 ruuter, AP, Extender, WISP, 1xWAN, 4xLAN, 9dBi antenna 23.80 €

Tootekood: Edimax Technology BR-6228nC V2
Tellimisel toode: 30+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Edimax Technology Edimax 802.11b/g/n 150Mbps Range Extender / AP / AP Client, 5-Port switch 27.20 €

Tootekood: Edimax Technology EW-7228APn
Tellimisel toode: 30+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Edimax Technology Edimax 1P 10/100Mbps Print server, USB 2.0 print port 37.60 €

Tootekood: Edimax Technology PS-1206U
Tellimisel toode: 30+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Edimax Technology Edimax juhtmevaba N300 ADSL2+ Broadband ruuter, Annex A,4xLAN, 5dBi,Ralink chipset 36.80 €

Tootekood: Edimax Technology AR-7286WnA
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Edimax Technology Edimax Desktop PoE Smart Switch 8x10/100Mbps, 120W, QoS, VLAN 189 €

Tootekood: Edimax Technology ES-5808P
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Edimax Technology Edimax 2 Port USB Audio KVM Switch koos building kaabel 33 €

Tootekood: Edimax Technology EK-2U2CA
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Edimax Technology Edimax 2 Port USB KVM Switch, 2 kaabel Kit 36.20 €

Tootekood: Edimax Technology EK-UAK2
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Edimax Technology Edimax 4 Port USB KVM Switch, 4 kaabel Kit 65 €

Tootekood: Edimax Technology EK-UAK4
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda