Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • GTZ EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

Edimax Technology Edimax 10/100BaseTX to 100BaseFX multi-mode Fiber Optic SC konverter, 2KM

Edimax Technology Edimax 10/100BaseTX to...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
25.10.2016

52 €

Tootekood: ET-912MSC+
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.


Ei ole täiendavaid tooteid Edimax Technology Edimax 10/100BaseTX to 100BaseFX multi-mode Fiber Optic SC konverter, 2KM

TOP

Edimax Technology Edimax 10/100BaseTX to single mode Fiber Optic SC konverter, 30KM 80 €

Tootekood: Edimax Technology ET-912SC3+
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Edimax Technology Edimax 1P 10/100Mbps Print server, LPT, direct-attach 35.90 €

Tootekood: Edimax Technology PS-1206P
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Edimax Technology Edimax APC 500 juhtmevaba Acess Point Pro series Controller 351 €

Tootekood: Edimax Technology APC500
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Edimax Technology Edimax 1000Base-TX to Multi-mode SX Fiber Optic SC konverter, 550m 129 €

Tootekood: Edimax Technology ET-913MSC
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Edimax Technology Edimax OAP1750 3 x 3 AC Dual-Band Outdoor PoE Access Point 716 €

Tootekood: Edimax Technology OAP1750
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Edimax Technology Edimax CAP1750 3x3 AC Dual-Band Ceiling-Mount PoE Access Point 207 €

Tootekood: Edimax Technology CAP1750
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda