Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • 170105 Royal Canin -20% (EST)
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

Edimax Technology Edimax 10/100BaseTX to single mode Fiber Optic SC konverter, 30KM

Edimax Technology Edimax 10/100BaseTX to...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
07.01.2017

81 €

Tootekood: ET-912SC3+
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.


Ei ole täiendavaid tooteid Edimax Technology Edimax 10/100BaseTX to single mode Fiber Optic SC konverter, 30KM

TOP

Edimax Technology Edimax 1P 10/100Mbps Print server, LPT, direct-attach 35.90 €

Tootekood: Edimax Technology PS-1206P
Tellimisel toode: 40+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Edimax Technology Edimax APC 500 juhtmevaba Acess Point Pro series Controller 351 €

Tootekood: Edimax Technology APC500
Tellimisel toode: 5 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Edimax Technology Edimax 1000Base-TX to Multi-mode SX Fiber Optic SC konverter, 550m 101 €

Tootekood: Edimax Technology ET-913MSC
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Edimax Technology Edimax OAP1750 3 x 3 AC Dual-Band Outdoor PoE Access Point 716 €

Tootekood: Edimax Technology OAP1750
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda