Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20170504 Josera 3=4 EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

Intellinet Network Solutions Intellinet switch 16x10/100 metallist, Micro

Intellinet Network Solutions Intellinet...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
31.12.2016

47.10 €

Tootekood: 522595
Garantiiaeg: 36 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kõrgus 25
Lisateave External power adapter: 7,5 V DC
Netomass 0.45
Toetatud protokollid ja standardid IEEE 802.3 - 10BaseTIEEE 802.3u - 100BaseTXIEEE 802.3x - Flow Control
LAN võrgu arhitektuur FastEthernet
Andmeleht www.intellinet-network.com [LINK]
Välised ühendused Desktop
Mälupuhvrisse 96
Kihi lüliti 2
Number of 10/100BaseTX (RJ45) ports 16
Maksimaalne võimsus 8
MAC aadressid 2048
Forwarding rate 148.8
Massmälu tugi 175
Printeri spetsifikatsioon 110
Tehnilised parameetrid Black

Ei ole täiendavaid tooteid Intellinet Network Solutions Intellinet switch 16x10/100 metallist, Micro

TOP

Intellinet Network Solutions Intellinet ADSL modem splitter adapter 3.50 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 201124
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Intellinet switch 5x10/100 metallist desktop 18.70 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 523301
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Intellinet Gigabit switch 8x 10/100/1000 Mbps RJ45 desktop metal black 49 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 530347
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Intellinet Network Solutions Intellinet Media konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm 47.20 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 506502
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Intellinet Network Solutions Intellinet Fast Ethernet switch 8x 10/100 Mbps RJ45 metallist desktop size 21.20 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 523318
Tellimisel toode: 5 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Intellinet KVM switch 8 port PS/2 USB LCD 17" 1U console 1 008 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 506540
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Intellinet Network Solutions Intellinet KVM switch 8 ports Combo VGA USB + PS/2 rack 19" OSD 266 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 506441
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Intellinet Network Solutions Intellinet Media konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm 47.20 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 506519
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Intellinet Network Solutions Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC), Single-Mode, 1310nm, 20 km 34.50 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 506724
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Intellinet Network Solutions Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Multi-Mode, 850nm, 550m 32.60 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 545006
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda