Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

MikroTik RB1100AHx2 L6 DualCore 1GHz 2GB RAM, 13xGig LAN, Rack 19" microSD

MikroTik RB1100AHx2 L6 DualCore 1GHz 2GB...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
30.03.2017

310 €

Tootja: MikroTik
Tootekood: MT RB1100AHx2
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kõrgus 44
Lisateave MicroSD slot
Netomass 1200
Sisseehitatud välkmälu 64
Sisseehitatud SDRAM mälu 2
Andmeleht BrochureQuick Guide
Porti LAN 13x 10/100/1000BaseT (RJ45)
Juhtimis-, seire- ja konfiguratsioon GUI - Graphical User InterfaceWEB management
Toetatud marsruutimise protokolle Static RoutingDynamic RoutingOSPF - Open Shortest Path FirstBGP4 - Border Gateway ProtocolVRRP - Virtual Router Redundancy Protocol
Toetatud võrgud - WirelessLAN N/A
Port WAN RJ45
Massmälu tugi 442
Printeri spetsifikatsioon 176

Ei ole täiendavaid tooteid MikroTik RB1100AHx2 L6 DualCore 1GHz 2GB RAM, 13xGig LAN, Rack 19" microSD

TOP

MikroTik SXT Lite2 L3, 2.4GHz 802.11b/g/n, 27dBm, 10dBi ant. CPE/ Point-to-Point 51 €

Tootekood: MikroTik MT RBSXT-2nDr2
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik SXT Lite5 L3, 5GHz 802.11a/n, 27dBm, 16dBi antenna, CPE/ Point-to-Point 58 €

Tootekood: MikroTik MT RBSXT-5nDr2
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik RB2011UiAS-2HnD-IN L5 128MB RAM, 5xLAN, 5xGig LAN, 1xSFP, LCD, 2.4GHz 123 €

Tootekood: MikroTik MT RB2011UiAS-2HnD-IN
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx 20.30 €

Tootekood: MikroTik MT S-85DLC05D
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik hAP lite RB941-2nD-TC RouterOS L4 32MB RAM, 4xLAN, 2.4GHz 802.11b/g/n 25 €

Tootekood: MikroTik MT RB941-2nD-TC
Tellimisel toode: 5 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik SXT 5 L3, 5GHz 802.11a/n, 31dBm, 16dBi antenna, CPE/ Point-to-Point 71 €

Tootekood: MikroTik MT RBSXT5HPnDr2
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik SXT 2 L4, 2.4GHz 802.11b/g/n, 32dBm, 2x2 MIMO 10dbi sector antenna 75 €

Tootekood: MikroTik MT RBSXTG-2HnD
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik OmniTIK 5 PoE 5GHz 802.11a/n Outdoor AP dual-polarized Omni 2x2 MIMO 94 €

Tootekood: MikroTik MT RBOmnitikUPA-5HnD
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx 24.80 €

Tootekood: MikroTik MT S-31DLC20D
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik CRS109-8G-1S-2HnD-IN L5 8xGig LAN, 1xSFP, 802.11b/g/n,PoE-IN 802.3af/at 144 €

Tootekood: MikroTik MT CRS109-8G-1S-2HnD-IN
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda