Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

Võrgukaart TRENDNET Nek 100Base-FX Multi-Mode SC-Type PCIe Low Profile adapter

Võrgukaart TRENDNET Nek 100Base-FX...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk
Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

86 €

Tootja: TRENDNET
Tootekood: TE100-ECFXL
EAN:
  • 710931140026
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.


Võrgukaart TRENDNET Nek 100Base-FX Multi-Mode SC-Type PCIe Low Profile adapter


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda