Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

4World Optics Patchcord |FC/UPC-FC/UPC|SX MM|G652D|1m

4World Optics Patchcord |FC/UPC-FC/UPC|SX...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 5+ tk
Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

2.80 €

Tootja: 4World
Tootekood: 08705
EAN:
  • 5908214356867
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.


Ei ole täiendavaid tooteid 4World Optics Patchcord |FC/UPC-FC/UPC|SX MM|G652D|1m


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda