Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 180522 Beurer -25 EST
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

D-LINK 10/100BaseTX to 100BaseFX (SC) Singlemode Media konverter

D-LINK 10/100BaseTX to 100BaseFX (SC)...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
17.01.2019

145 €

Tootja: D-LINK
Tootekood: DMC-515SC/E
EAN:
  • 790069241864
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Mõõtmed 120
Kõrgus 88
Lisateave Autamatic MDI-II/MDI-X recognition for 100BaseTX portSupports 802.3x Flow Control protocolIndependent work or in Rack 19" DMC-1000In bundle: external 7.5V, 1.5A AC adaptermaximal distance for optical fibre: 15km
Juhtmestik tüüp single-mode fibre-optic cable 6/125UTP - unschielded twisted pair cable, 4 pairsFTP/STP - shielded 4 twisted-pair cable
Network protocol and connector type 1 FastEthernet 100BaseFX - SC
Network protocol and connector type 2 FastEthernet 100BaseTX - RJ45
Massmälu tugi 25

D-LINK 10/100BaseTX to 100BaseFX (SC) Singlemode Media konverter

TOP

D-LINK modem ADSL2+ Ethernet Modem (Annex A) 26.40 €

Tootekood: D-LINK DSL-320B/EU
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

D-LINK DMC-700SC GE Konverter RJ45 auf SX (SC-Duplex) retail 144 €

Tootekood: D-LINK DMC-700SC
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


D-LINK DMC-300SC FE Konverter RJ45 auf FX (SC-Duplex) retail 69 €

Tootekood: D-LINK DMC-300SC
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


D-LINK DSL-321B/EU Rev.Z ADSL2+ Modem (Annex B & Annex J) retail 25.60 €

Tootekood: D-LINK DSL-321B/EU
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

D-LINK mydlink Network video Recorder koos HDMI 229 €

Tootekood: D-LINK DNR-312L
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


D-LINK DPE-301GI 23.10 €

Tootekood: D-LINK DPE-301GI
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda