Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 180522 Beurer -25 EST
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

D-LINK DMC-515SC Media konverter 10/100

D-LINK DMC-515SC Media konverter 10/100

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk
Tarneaeg: 6-14 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

135 €

Tootja: D-LINK
Tootekood: DMC-515SC/E
EAN:
  • 790069241864
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Korpuse tüüp ExternalExternal
Andmeedastuskiirus 100 Mbps100 Mbps
Liidesed 1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 female - 11 x Ethernet 100Base-FX - SC single mode female - 2
Seade tüüp Fibre media converter - RJ-45 / SC single modeFibre media converter
Lisakirjeldus Flow control, full duplex capability, MDI/MDI-X switch, auto-negotiation
Sisseehitatud seadmed Led panel
Connectivity Technology Wired
Product Description D-Link DMC 515SC - fibre media converter - 100 Mbps
EAN 0790069241864
Compliant Standards FCC Class B certifiedIEEE 802.3x
Designed For DMC 1000D-Link DMC 1000
Data Link Protocol Ethernet, Fast EthernetEthernet, Fast Ethernet
Teenuse juhtkäsud Port status
Kaabeldus tüüp 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
Max ülekande kaugus 15 km15 km

D-LINK DMC-515SC Media konverter 10/100


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda