Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 170728 - выбор блоков питания EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

D-LINK 10/100BaseTX to 100BaseFX (SC) Multimode Media konverter

D-LINK 10/100BaseTX to 100BaseFX (SC)...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk
Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

82 €

Tootja: D-LINK
Tootekood: DMC-300SC/E
EAN:
  • 790069241826
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Mõõtmed 120
Kõrgus 88
Lisateave Autamatic MDI-II/MDI-X recognition for 100BaseTX portSupports 802.3x Flow Control protocolIndependent work or in Rack 19" DMC-1000In bundle: external 7.5V, 1.5A AC adapterMaximum distance from optical fibre: 2km
Juhtmestik tüüp multimode fibre-optic cable 62.5/125 (OM1)multimode fibre-optic cable 50/125 (OM2)FTP/STP - shielded 4 twisted-pair cableUTP - unschielded twisted pair cable, 4 pairs
Network protocol and connector type 1 FastEthernet 100BaseFX - SC
Network protocol and connector type 2 FastEthernet 100BaseTX - RJ45
Massmälu tugi 25

Ei ole täiendavaid tooteid D-LINK 10/100BaseTX to 100BaseFX (SC) Multimode Media konverter


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda